Zpět

Italský kinderdetox

Prostě jedeme jen matky a děti nechejte doma (a podotýkám, že je jedno jak staré děti máte… ). Je to přece “kinderdetox”. Protože vůbec netuším, jak moc zdatná skupinka horalek nebo naopak kavárnických povaleček se přihlásí, nemám předem žádný stanovený program. Jedeme tam, kde to dobře znám a program vymyslím až podle požadavků a “jiných” stavů přihlášených (turistika, lehké ferraty, těžké ferraty – kombinace atd). Budou určitě nějaké túry, zkusíme zajištěnou cestu, ale taky si hezky posedíme u capuccina, vína nebo aperolu.

Organizátor

Marie Lollok Klementová

Narodila jsem se pod toulavou hvězdou. Tři sudičky mi do vínku daly lásku k horám, cestování a k dobrodružství. Být horským průvodcem u mě není povolání, práce nebo profese, ale přirozená součást mě samé, která má obrovskou potřebu drát se ven. A ukazovat krásy světa všem okolo.

Kolik nás to bude stát

Akce
5 900 Kč

Celkem
5 900 Kč
Záloha
5 900 Kč

cena zahrnuje ubytování v kempu ve vlastních stanech, půjčení veškerého vybavení na zajištěné cesty, průvodcovské služby

Itinerář

Program: vymyslíme dle počasí, kondice, nálad v kolektivu. Upravím ho na míru tak, abyste chtěly jet znovu i příští rok. Okolí Cortiny znám jak své vlastní boty. Určitě musíte na vlastní oči vidět Tre Cimme, zkusit si nějakou zajištěnou cestu. Rozmazlíme se i nějakou tou lanovkou. Když si budete chtít dát do těla, tak proč ne. Ale taky se můžeme procházet v akčním radiusu vašich dětí. První den je v plánu příjezd, poslední den pak ještě dopolední minivýlet k vodopádům v NP Sennes-Fannes a odjezd zpět do ČR.

Italský kinderdetox

24. 07. 2020

Destinace: 

Itálie, 32043 Cortina d'Ampezzo

Délka: 

na 4 dny

Cena: 

5 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 8 již obsazeno 5

Místo setkání: 

nezadáno