Zpět

BALI JÓGA SURFCAMP 2019: říjen

Pokračování úspěšného Surftripu na Bali se uskuteční opět v říjnu a listopadu 2019. Připravte se na surfování, cvičení jógy a cestování po překrásném ostrově Bohů, který je díky celoroční konzistenci vln, považován za ráj surfařů.

Organizátor

Aleš Surf and Travel

Máme více než 10 let zkušeností s organizací surfových kempů po celém světě. Spolupracujeme s licencovanými a kvalifikovanými instruktory, pro které je vaše bezpečnost na prvním místě. V rámci surf kempů probíhají surfové lekce od techniky základního postavení se na prkno a chycení vlny, až po pokročilejší techniku zatáčení. Výuka je v češtině (připadně s českým překladem) doprovázena večerním videocoachingem (natočené jízdy rozebereme a zjistíme co zlepšit následující den) a přednáškami o pravidlech při surfování a fungování oceánu. Na konci kempu zorganizujeme závody o dárky od našich partnerů a vyhlásíme nejlepší surfaře a surfařky. Jsme surfový klub, ne cestovní kancelář. Na našich surfcampech se o Vás postará přímo náš zkušený tým. Jsme s vámi po celou dobu vašeho pobytu a snažíme se vám vždy vyjít vstříc, abyste si vaši dovolenou co nejvíce užili.

Kolik nás to bude stát

ALL INCLUSIVE powered by RUSTY & BOARDSTAR
18 500 Kč

Celkem
18 500 Kč

Cena se může lišit dle zvoleného typu ubytování.. ALL INCLUSIVE powered by RUSTY & BOARDSTAR 18500 Kč ALL INCLUSIVE ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím 22000 Kč ALL INCLUSIVE v apartmánu 21780 Kč ALL INCLUSIVE NA 1 TÝDEN 10900 Kč

Itinerář

LOKALITA První Surftrip na ostrově Bali, proběhl v listopadu a prosinci 2012. Projeli jsme nejkrásnější místa tohoto ostrova a poznali, proč se Bali přezdívá ostrov Bohů a ráj surfařů. Bali se nachází ve střední části souostroví Indonésie mezi ostrovy Jáva a Lombok. Patří k nejmenším z tisíců osídlených ostrovů této oblasti, jeho jižní část omývá Indický oceán a severní část Tichý oceán. Bali, to jsou stovky kilometrů nádherných písečných pláží, ideálních pro surfování. Během našeho cestování se setkáte s činnými sopkami, horskými jezery, vodopády, hinduistickými chrámy a hinduistickou kulturou s všudypřítomnou vůní vonných tyčinek. Milí a věčně usměvaví Balinésané, kteří jsou na rozdíl od islámsky orientované Indonésie hinduistického vyznání, činí tento ostrov jednou z celosvětově nejvyhledávanějších exotických destinací. Hinduističtí bohové hrají v životě Balinésanů významnou roli a ženy jim každé ráno předkládají na usmíření obětiny – košíčky z palmového listí, které obsahují kromě květin i několik zrnek rýže. Pro příznivce večírků je v oblasti kolem Kuta beach mnoho zajímavých barů a klubů, kde každý den duní hudba do ranních hodin. Pařbu ve Sky Garden si rozhodně nenechá nikdo ujít!

SURFING Surftrip na Bali je určen pro úplné začátečníky, ale i pokročilejší surfaře, kteří chtějí kromě surfování, poznat přírodní krásy a jedinečnou atmosféru ostrova Bali. Výuka probíhá na začátečnických plážích s písčitým dnem – Kuta nebo Hyatt hotel, které jsou pro první jízdy nejvhodnější. Mírně pokročilý jezdci vyzkouší pláže Balangan nebo Nikko hotel, kde se vlny lámou o korálový útes, ale s dobrým přístupem do vody a vlny jsou příjemně pomalé. Pokročilý pak nemohou vynechat Green Ball, Pandawa a Payung Payung. Výběr pláže vždy závisí na aktuálních podmínkách. Během lekcí se o vás postarají zkušení instruktoři Aleš Tůma, Honza Adam nebo Mistr ČR a SR v surfingu – Lukáš Tomšů, který bude s námi po celou dobu kempu jak na lekcích tak na večírcích:) Výuka je podpořena pravidelným video coachingem, surfovou teorií a promítáním surfařských videí. K dispozici budou pěnové a plastové surfy pro začátečníky, pro pokročilé pak tvrdší a rychlejší epoxy boardy.

UBYTOVÁNÍ Ubytování se nachází na poloostrově Bukit, v oblasti Ungasan. Stylová vila s bazénem a terasou, je rozdělena na 3 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a trezorem na cennosti, 3 dvoulůžkové pokoje, které mají společné 3 sprchy a 2 toalety a 1 pětilůžkový pokoj s velkou terasou. Dále je k dispozici 1 luxusnější apartmán pro 3 osoby, s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s toaletou. Na každém pokoji je větrák a 3 pokoje jsou vybaveny TV se vstupem na flash USB. Pro všechny je k dispozici zdarma barel s pitnou vodou, WIFI přístup na internet, čisté ložní prádlo po příjezdu, plně vybavená kuchyně, 2 velké lednice a terasa na BBQ. Ve vzdálenosti 500m je několik malých obchůdků s potravinami a místní restaurace tzv. warungy, nabízející převážně typické balinéské „hotovky“. Více o jídle a restauracích v položce „Stravování“. Větší obchod Nirmala (včetně aquaparku) je vzdálené cca1500m. Na nákupy budeme jezdit také společně cestou z výletů nebo surfování.

DOPRAVA Nejlepší a nejkratší spojení je se společností Qatar Airlines z Prahy s jedním přestupem v Dauhá za 16.500,- Kč nebo Turkish Airlines za 15.000,- Kč. Pohodlný je také spoj s Emirates za 17.500Kč s přestupem v Dubaji. Nejlevnější je pak spoj se společností Emirates z Prahy do Jakarty za 14.400,- Kč a poté s Air Asia z Jakarty do Denpasaru za 622,- Kč. Ceny platí při včasné rezervaci. Pokud si vezete vlastní surf, tak společnosti Emirates, Qatar, Cathay i Turkish navíc přepravuje surfy zdarma. S vyhledáním nejvýhodnějšího spoje vám rádi pomůžeme. Mezinárodní letiště v Denpasaru se nachází 9 km od našeho ubytování a vyzvednutí včetně odvozu na letiště, je zahrnuto v ceně kempu. Na místo je možné přiletět i mimo stanovené termíny, přizpůsobíme se vašim letům a dovoleným.

BALI JÓGA SURFCAMP 2019: říjen

26. 10. 2019

Destinace: 

Bali

Délka: 

na 2 týdny

Cena: 

18 500 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 15 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno