Zpět

Maroko přelom 2019/2020

Ahojte! Přes Vánoce chci jet do Maroka na 18 dní včetně cest tam a zpět. Mám již koupenou letenku do Marrakeše a to zpáteční za 6.000,-Kč. Jedu 19.12.÷5.1., lety jsou přímé z Prahy. Chci jet toto: Marrakeš-Rabat a Salé-Meknes včetně Volubilis a Mulaj Idrís-Fés (toto vše vlaky, popřípadě lokálními busy a MHD), a dále oblast kaseb Ouarzazate-údolí Dráa... tady uvidím dle toho, zda nás bude více a pronajmeme si auto (pak by toho šlo více včetně Dadés, Todra), nebo zase autobusy. Jak by se jelo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem.
Hledám tak 2-3 lidi, kteří by chtěli absolvovat to samé. Města jsou kultůra, archtektura, …, oblast kaseb to samé, ale ne městské a navíc krásná příroda a venkov. Všude navíc dobré jídlo a jiní lidé.
Co se týče peněz, tak bez případného auta a letenky by to bylo za cca 25.000,-Kč, záleží ale samo jak se utrácí... (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš...).
Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.

Organizátor

Roman Skaly

Rád cestuji po Evropě (chození, sport, města... asi vše) a také za exotikou (jiní lidé, architektura, historie, jídlo...). Zatím jsem navštívil mimo Evropu Kubu, Indii a Egypt. Jsem vysokoškolák, pracuji u Prahy, bydlím v Praze (původem z Olomouce), ale sejít se můžeme lidi z celé ČR/SR.

Kolik nás to bude stát

letenka
6 000 Kč
zbytek bez případného auta (odhad)
25 000 Kč

Celkem
31 000 Kč

Cena samo závisí na nás :-) Je hodně individuální.

Maroko přelom 2019/2020

19. 12. 2019

Destinace: 

Maroko

Délka: 

na 2 týdny a 3 dny

Cena: 

31 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

3 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha