Zpět

Na sněžnicích (s)něžnými Jizerkami

Sněžnicový víkend, jehož záměrem je ukázat přívětivost zimní horské krajiny pro romantické turistické toulky je otevřený milovníkům hor všech věkových a výkonnostních kategorií včetně úplných začátečníků.
Sněžnicové toulání proběhne opět v malebné krajině Jizerských hor. Vydáme se mimo turistické značky a běžkařské magistrály. Místní horský vůdce vás provede místy, kde jste určitě nikdy nebyli, prozkoumáme romantická zákoutí Jizerek.

Organizátor

Danny Hard

Kolik nás to bude stát

komplet víkend
3 940 Kč

Celkem
3 940 Kč
Záloha
3 940 Kč

Itinerář

Pátek: příjezd, ubytování, večeře, příprava sněžnic a něco málo z jejich historie

Sobota: Za horským vůdcem se vydáme na sněžnicích malebnou krajinou na utajená místa Jizerských hor, kde nám budou společnost dělat jen srnky, s možností výstupu na vyhlídky, odkud budeme mít celé Jizerky jako na dlani. Na sněžnicích ujdeme přibližně 12 km, trasa se dá variantně prodloužit či zkrátit dle aktuální situace. Po návratu z túry pro zájemce možnost saunování. Na sobotní večer je připravena soutěž ve stolní hře čamburína, historické hře horalů.

Neděle: Druhý den výšlapu na sněžnicích se opět pomoříme do ticha jizerské přírody. Podíváme se do míst, kde příroda spoutaná člověkem ukázala svou nezkrotnost a sílu. Délka výšlapu je přibližně 10km opět s flexibilní variantou.

Na sněžnicích (s)něžnými Jizerkami

26. 01. 2024

Destinace: 

468 44 Josefův Důl

Délka: 

na 2 dny

Cena: 

3 940 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

10 až 28 již obsazeno 11

Místo setkání: 

nezadáno