Zpět

Kanadská Rozkoš podruhé - voda a kolo

Kanadské sruby na břehu jezera a zrcadlení zapadajícího slunce na jeho hladině. To je romantika letního kempu CeatovateLOVE na břehu východočského moře.
Pojeď si užít parádní víkend plný cyklistiky, plavby na lodích, koupání a večerní romantiky u táboráku. Bydlet budeme v přímo na pláži nádrže Rozkoš v soukromém areálu srubového kempu obklopeného rozkvetlou zahradou, mimo civilizaci a turistický ruch.

Organizátor

Danny Hard

Kolik nás to bude stát

komplet víkend vč. ubytování a pp
3 050 Kč

Celkem
3 050 Kč
Záloha
3 050 Kč

Itinerář

Pátek: příjezd, ubytování, seznámení, večerní pečení kýty, kytárka, případně večerní koupáníSobota - vodácký program : Pohodová plavba na kánoích romantickou krajinou řeky Úpy nebo Labe. Nenáročná voda, vhodná i pro začátečníky. Po splutí pro zájemce možnost prohlídky pevnosti Jaroměř nebo zámku Kuks. Kdyby nám snad Neptun nepřál a bylo tak veliké sucho, že nepůjde plout po žádné z připravených řek, nahradíme plavbu cyklistickou etapou v rovinatém okolí, k zámku Opočno. Neděle - cyklistický program Cyklistika nádherným babiččiným údolím kolem Ratibořického zámku k zřícenině hradu Vízmburk s grilovačkou. Délka pohodové trasy 40 km, cestou možnost koupání. Akce obsahuje i variantu pro pěšáky. Kdo by nechtěl jet na kole, může se do Ratibořického údolí vydat pěšky, zámek, je od srubů vzdálený 7km.

Kanadská Rozkoš podruhé - voda a kolo

19. 07. 2019

Destinace: 

552 03 Česká Skalice

Délka: 

na 2 dny

Cena: 

3 050 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

10 až 30 již obsazeno 27

Místo setkání: 

srubový areál