Zpět

KYPR MINDFULNESS

V krásném prostředí městečka Lympia http://akamas.eu/cs/post/12/lympia-nebo-olympia, v rodinném resortu @Olympia Traditional Houses, který vede jeho majitel Kyriakos se svými rodiči, a kde se nemůžete cítit jinak než jako doma díky jejich neskutečné péči, jsme pro Vás s Mirkem Krčkem připravili první Mindfulness pobyt na Kypru.
Mirek, dlouholetý, zkušený lektor, jehož kurzy už prošlo mnoho jednotlivců a firem, vede kurzy Mindfulness "hlavně hravě". Proto je každý den vyšperkován aktivitou, povídáním si a hraním. A rozhodně toho bude mnohem víc. Stačí se jen podívat na myšlenkovou mapu. https://www.linkedin.com/in/miroslavkrcek/
A jak do toho pasuju já? Se mnou poznáte Kypr, jeho tradice, historii. K tomu se připojí Kyriakos a jeho rodina z Olympia Traditional Houses, kde se celý pobyt a kurz bude odehrávat.

Organizátor

Sylvi Georgiou AKAMAS TRAVEL

Jsem mezinárodním dítětem a můj otec je řecky mluvící Kypřan – jak se říká, kyperský Řek. Narodila jsem se na Kypru, vyrůstala tu , ale i v Čechách. Naše rodina byla tak říkajíc kočující, pořád jsme někam jezdili. Cestování a objevování světa se stalo mou vášní. A nakonec i mojí profesí. I přes to, že jsem vystudovala jazykovědu, se specializací angličtina / řečtina - theze Kyperská historie, literatura a kultura. Cestovní ruch jsem zažila ze všech možných úhlů – jako průvodce, organizátor meetingů, konferencí, incentiv. Jsem licencovaný průvodce, lektorka cestovního ruchu a průvodcování, a inovativní a udržitelné turistiky Evropské Unie. Navštívila jsem 53 zemí. Po téměř 30 letech práce pro cestovní kanceláře a korporáty nastal čas na vlastní akce a založila jsem AKAMAS. Nejde o klasickou cestovní kancelář, ale o vzdělávací a cestovní konzultační společnost. Jméno jsem své společnosti dala podle severozápadního výběžku ostrova s dechberoucí přírodou. S hosty jezdím hlavně do svého domova – na Kypr. Na cestách jsem jejich osobním doprovodem. Chci jim ostrov ukázat takový, jaký opravu je. Vozím je na místa, která mám sama ráda, kterých se ještě nedotkla masová turistika, která místní, a kolikrát i „odborníci“, ani neznají. Soustředím se na zážitkové cesty a incentivu. Zastávám udržitelné a flexibilní cestovní modely. To znamená malé skupiny, cesty na míru, a tím je každá z nich jedinečná. Místní život, gastronomie, kultura, tradice jsou hlavní součástí všech tří nabízených konceptů. Mindfulness, Buďte jako bohyně, Za poklady ostrova i hranice ráje, kdy přibude aktivní či výukový program, který vedou pečlivě vybraní odborní lektoři. Díky mým rodinným a přátelským vztahům na tomto krásném koutku pevniny můžete do hloubky poznat místní život, a nechat se jím inspirovat.

Kolik nás to bude stát

Program bez letecké dopravy
34 900 Kč

Celkem
34 900 Kč
Záloha
15 000 Kč

Cena zahrnuje: - transfer z letiště a na letiště (nezapomeňte nám dát včas vědět dobu vašeho příletu, a že ubytování začíná ve 14,00) - naše vlastní doprava k dispozici i během pobytu ve volném čase - ubytování se snídaní; tradiční kyperská snídaně, kterou připravuje paní domácí, paní Maroulla - uvítací večeři a rozlučkovou večeři - kurz Mindfulness - aktivity a výlety podle itineráře s dopravou - překvapení od Sylvi a mnohem více - F2F konzultaci s Mirkem - v kuchyňce po dobu pobytu káva, čaj, voda Cena nezahrnuje: letenky cestovní pojištění plnou penzi polopenze ani all inclusive není v nabídce vstupy do památek – každý podle svého zájmu půjčovné osobního auta fakultativní výlety

Itinerář

Itinerář na http://akamas.eu/cs/trip/29/kypr-mindfulness

KYPR MINDFULNESS

28. 10. 2019

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

34 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

11 až 11 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno