Zpět

Silvestrovské Maštale

Silvestrovská akce....o den delší než naše běžné víkendovky!

Na závěr roku máme zamluven krásný penzion na samotě obklopený nádhernou přírodou "rezervace Maštale" blízko Litomyšle. Přes den se vydáme do tajuplných a málo známých pískovcových roklí.

Toulovcovy a Městské maštale vytvářejí v systému svých úzkých chodeb a rozsedlin skryté skalní městečko. Prozkoumáme skalní průrvy, bájnou jeskyni loupežníka Toulovce a soutěsky s motivujícím názvem Pivnice. Po vydařené túře skočíme večer do vyhřátého koupacího sudu, kde parádně při skleničce zrelaxujeme.

Organizátor

Danny Hard

Kolik nás to bude stát

Cena včetně pp
5 970 Kč

Celkem
5 970 Kč
Záloha
5 970 Kč

Itinerář

Pátek: Příjezd, ubytování, kytárka.

Sobota a neděle: Po oba dny společná toulačka skalním bludištěm, podíváme se do jeskyní, pískovcových děr a věží se zajímavými názvy jako Dudychova jeskyně, Kuchyně, Sklep, Liščí díry, Kostelíček, Zvon a i pověstí opředené Kolumbovo vejce. Nevynecháme ani údolí říčky Korunky a přírodní park Pivnice, málo známá, ale o to malebnější místa.

Na poslední večer roku je připraven Silvestrovský raut. Bude kytara, budou soutěže, hry a tombola, bude reprodukovaná hudba, kdo ví, možná se bude tančit i na stole. Koupací sud bude nahřátý i na silvestrovský přípitek.

Silvestrovské Maštale

29. 12. 2023

Destinace: 

569 65 Budislav-Budislav u Litomyšle

Délka: 

na 3 dny

Cena: 

5 970 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

15 až 29 již obsazeno 11

Místo setkání: 

nezadáno