Zpět

Na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie

Okružní plavba motorovou lodí je jedinečnou příležitostí k poznávání krásných chorvatských ostrovů i jeho pobřeží. Kombinace aktivního odpočinku např. cykloturistika na ostrovech a plavba se sluněním na lodi, koupání a potápění v průzračné vodě odlehlých zátok, to je dozajista ten pravý odpočinek. V noci je loď zakotvena v tiché a bezpečné zátoce nebo v přístavech, které naopak poskytují stovky příležitostí pro rozptýlení a zábavu, či posezení v typické dalmatské konobě při poháru vína nebo rakije a tradiční kuchyně. Plavba přináší každý den něco nového, střídají se místa kotvení, koupání, přenocování a přístavy.

Organizátor

AGM TRAVEL

Cestovní kancelář, která se specializuje na aktivní dovolenou na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie. Zažijte Chorvatsko jinak!

Kolik nás to bude stát

Celkem za osobu
18 990 Kč

Celkem
18 990 Kč

CENA OBSAHUJE: dopravu luxusním autobusem a přepravu jednoho kola 7x noc ve 2lůžkových kajutách vč. poloviční penze lůžkoviny, 3x ručník na osobu všechny daně CRO, CZ pojištění proti úpadku CK u spol. UNION itinerář s popisem míst na trase video prezentace, barevné mapy, DVD a průvodce

Itinerář

KRILO JESENICE (nalodění) ostrov BRAČ (Milna, Bol) ostrov HVAR (Jelsa, Hvar, Stari Grad) ostrov VIS (Vis) ostrov BIŠEVO (Modrá jeskyně) ostrov ŠOLTA (Rogač, Stomorska) KRILO JESENICE (vylodění) KAPITÁN MUŽE ZMĚNIT TRASU V PŘÍPADĚ NEVYHOVUJÍCÍCH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK! Denní trasy na kole s průvodcem dle výběru povrchu, vzdálenosti a převýšení, zbytek skupiny relax na lodi - koupání, sport, opalování, prohlídka přístavů.

Na lodi a na kole nebo relax po ostrovech Dalmácie

29. 05. 2020

Destinace: 

Chorvatsko

Délka: 

na týden a 2 dny

Cena: 

18 990 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

30 až 34 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno