Zpět

Joga na Bali

27. 04. 2018

Destinace: 

Canggu

Délka: 

na 2 týdny

Cena: 

38 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 5 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Díky spolupráci s lektorkou jógy Bohdanou Šebestovou vás můžu pozvat na jógový pobyt na indonéském Bali, uprostřed vilové čtvrti Canggu, kousek od pláže a rýžových polí. Dvanáctidenní výlet je sestavený tak, abyste si každý den mohli zacvičit jógu v "naší" zahradě nebo blízkém jógovém altánu, setkali se s místní jógínskou kulturou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.
Cílem Jógy na Bali je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova. Možnost cvičení je dvakrát denně ráno/večer. Během dne si pak můžete užívat výlety, surfování, poznávat místní kulturu nebo relaxovat u oceánu. Ranní cvičení je zaměřeno na uvědomění si dechu a rozhýbání těla, budete se věnovat spíše technicky nenáročným ásanám a sestavám. Cílem ranního cvičení je připravit a naladit vás na nadcházející den. Vede ji český instruktor. Večerní cvičení vede balijský instruktor, abyste měli možnost vyzkoušet také místní přístup k józe.

Organizátor

Petr Skála

Miluji surfing a s mými kamarády se snažíme udělat tento sport dostupnější pro všechny čechy. Známe místní poměry a vždy se pokusíme Vám ukázat ty nejlepší místa pro surfování, poradíme kam se podívat a kde třeba sehnat nejlépe připravenou rýži. Ukážeme ti nejkrásnější západy slunce.

Kolik nás to bude stát

Cena
38 900 Kč

Celkem
38 900 Kč
Záloha
19 450 Kč

Cena zahrnuje: letenka se dvěma přestupy 12 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu doprava na místě, auta s řidičem, 7 míst k sezení každodenní jóga s českým instruktorem, jedna lekce s místním instruktorem den s jógovým průvodcem po chrámech a jogínských místech výlet s překvapením mimo turistická místa snídaně 5x večeře 5x surfová lekce včetně zapůjčení vybavení nebo rafting 2 masáže (45 minut)

Itinerář

Každý den bude začínat čerstvým kokosem, budeme jogovat, surfovat, jezdit po okolí, užívat si západů slunce, místních specialit, sjíždět divokou vodu na raftu