Zpět

Surf - Španělsko červenec

Máte-li rádi adrenalin a dobrodružství, tak Španělsko je ideální destinací pro Vaši aktivní dovolenou. Surfhouse se nachází v srdci Asturias na severu Španělska ve vesničce Luces, která je obklopená z jedné strany čistými vodami Atlantského oceánu a z druhé pohořím Picos de Europa. Díky této poloze se můžete dopoledne prohánět na surfu, odpoledne užívat vysokohorské procházky mezi zbytky sněhu v národním parku Covadonga, který je nejstarším chráněným územím ve Španělsku a večer se těšit z lokální kultury v nedalekém přístavu a relaxovat. Díky různým polohám pláží se nemusíte bát ani velkých vln, protože mnohotvárnost pobřeží nabízí možnost svezení téměř za všech podmínek. Najít u nás tak můžete jak klasické písčité pláže, point breaky, tak i river breaky.

Organizátor

Aleš Surf and Travel

Máme více než 10 let zkušeností s organizací surfových kempů po celém světě. Spolupracujeme s licencovanými a kvalifikovanými instruktory, pro které je vaše bezpečnost na prvním místě. V rámci surf kempů probíhají surfové lekce od techniky základního postavení se na prkno a chycení vlny, až po pokročilejší techniku zatáčení. Výuka je v češtině (připadně s českým překladem) doprovázena večerním videocoachingem (natočené jízdy rozebereme a zjistíme co zlepšit následující den) a přednáškami o pravidlech při surfování a fungování oceánu. Na konci kempu zorganizujeme závody o dárky od našich partnerů a vyhlásíme nejlepší surfaře a surfařky. Jsme surfový klub, ne cestovní kancelář. Na našich surfcampech se o Vás postará přímo náš zkušený tým. Jsme s vámi po celou dobu vašeho pobytu a snažíme se vám vždy vyjít vstříc, abyste si vaši dovolenou co nejvíce užili.

Kolik nás to bude stát

Balíček SPECIAL PRICE
10 700 Kč

Celkem
10 700 Kč

3 x 2 hodiny výuky od profesionálních instruktorů zapůjčení surfu, leashe a vosky na celý den i mimo lekce 7x ubytování v surfové vile výlety po okolí a přesuny autem na místě za surfováním či nákupy celodenní výlet přednášku a instruktážní videa videocoaching a focení doprovodný program, BBQ večeře v asturijském stylu a párty na pláži půjčovnu longboardů asistenci organizátorů po celou dobu kempu dárek Surf and Travel fotky a videa z celého pobytu závěrečný úklid lázeňský poplatek 20% sleva na kompletní sortiment v surf and skate shopu BOARDSTAR (před nákupem nám napište a pošleme vám slevový kupon) Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR na týden

Itinerář

JÓGA Jóga patří již neodmyslitelně k surfingu, její protahovací cviky hodně pomáhají před i po surfingu a jsou součástí každé přípravy, než se jde do vody. Kdo chce, může se přidat každé ráno k některému ze surfařů na zahradě a zacvičit si volně jógu bez profesionálního vedení. Po celé léto bude na vile profesionální trenérka jógy, která se vám bude věnovat každé ráno a večer. Je možné případně domluvit i individuální lekce mimo společné hodiny.

SURFING V rámci lekcí Vám poskytneme kompletní surfařské vybavení, které vám bude k dispozici po celou dobu vašeho pobytu. Surfové lekce budou probíhat většinou na písčité pláži Espasa, pod vedením zkušených českých instruktorů. Všichni jsou držitelé mezinárodní instruktorské licence ISA . Výuka probíhá na surfboardech pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce z místní surfové školy Marejada, kterou vede pětinásobný mistr Španělska na longboardu, Ricardo Fernández. Výuka je dále podpořena pravidelným focením, videoinstruktáží a surfařskou teorií. Program vždy závisí na vlnách a aktuálním počasí.

UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno v surfové vile s velkou zahradou, ohništěm, BBQ a jógovou terasou. K dispozici jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a 1 větší pokoj pro 4-6 osob. Na vile je velká, plně vybavená kuchyně a dva venkovní grily, které čekají na Vaše kulinářské umění. Pro osvěžení těla i duše je k dispozici bar s výhledem na Picos de Europa a lokálními i klasickými drinky za lidové ceny. V baru se každý večer sejdeme na drink, prohlédneme si fotky a videa z uplynulého dne nebo si pustíme film, abychom vyplnili kulturní vložku a nabrali inspiraci, pokud půjde o film se surfařskou tématikou.

Surf - Španělsko červenec

21. 07. 2019

Destinace: 

Španělsko

Délka: 

na týden

Cena: 

10 700 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 10 již obsazeno 3

Místo setkání: 

Španělsko