Zpět

Malé velké krásy Ukrajiny

27. 09. 2018

Destinace: 

Ukrajina

Délka: 

na 6 dnů

Cena: 

5 200 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

6 až 9 již obsazeno 4

Místo setkání: 

Brno
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Je to další z punk roadtripů takovou malou punk dodávkou pro 9 lidí. Berem jen pohodový lidi co neprudí kvůli troše nepohodlí (Ukrajina je jiná než západní země) a drží partu. Pokud se zajímáš o urbex a takový věci jako je streetart, věci SSSR (památníky, pomníky, budovy atd), berem tě všema deseti :) ...a pokud seš řidič, tak ještě líp :D .

Organizátor

Katie Taylor

Cestuju odmalička (s rodinou a partou, pak s kamarády, poté se k temu přidalo 11 let pracovního cestování a momentálně už pár let cestuju s prckem a manželem, kdy k sobě vždy někoho přibereme a vytvoříme partu). Věnuju se hlavně tvorbě itinerářů (i pro kamarády a známé).

Kolik nás to bude stát

výlet s Oděsou/Podněstřím
5 200 Kč

Celkem
5 200 Kč
Záloha
900 Kč

Pojedeme z Brna Zakarpatskou Ukrajinou nahoru, poté se stočíme na jih - Oděsa, Podněstří (to pouze pokud bude o to zájem). Přesný itinerář a délka tripu se tvoří cestou s účastníkama, kteří jedou, proto ta cena je přibližná (aj datum, protože na Oděsu je potřeba o den víc si myslim).

Itinerář

Vyjedem z Brna přes Slovensko do Užhorodu, pak směr Zakarpatská Ukrajina.

Pak nás čekají wellness procedury - tradiční kotle, ve kterých se usmažíme a poté pojedem dál směr Lvov - úžasné město, ač spíš západní.

Dneska přejezd do Kyjeva, cestou plno zajímavostí (co se stihne) - Tunel lásky, pevnost Tarakiniv, zámek Hrushiv, v Žitomiru muzeum kosmonautiky.

Pak dva dny Kyjev a okolí.

No a pak nás čeká cesta domů, kde se rozhodneme kadyma pojedem - jestli to stočíme dolů do Oděsy a pojedem přes Podněstří, Moldávii a Rumunsko nebo zpět na Zakarpatskou.