Zpět

Pohádkové Krkonoše

Jarní akce, navazující na veleúspěšný předvánoční výlet s dětmi do Jeseníků. V hledáčku jsou už téměř na kraji léta Krkonoše, se zázemím dalšího příjemného rodinného hotelu, kde si maminky odpočinou a děti se celodenním pobíháním venku unaví (aspoň doufejme). Vítány jsou všechny mé kamarádky/maminky, ale rovněž tatínkové a všechny prima ženské z ulice, které nechtějí trávit červnový týden jen ve městě na dětském hřišti.

Organizátor

Marie Lollok Klementová

Narodila jsem se pod toulavou hvězdou. Tři sudičky mi do vínku daly lásku k horám, cestování a k dobrodružství. Být horským průvodcem u mě není povolání, práce nebo profese, ale přirozená součást mě samé, která má obrovskou potřebu drát se ven. A ukazovat krásy světa všem okolo.

Kolik nás to bude stát

Cena za akci
3 250 Kč

Celkem
3 250 Kč

Cena 3 250 Kč dospělá osoba 2 100 Kč děti 3-11 let zdarma děti do 3 let (cena zahrnuje 4x nocleh v horském hotelu Javor, polopenzi, moje know-how, pochopení pro strasti a útrapy na rodičovské a společné aktivity).

Itinerář

Program dle počasí, kondice a nálad v kolektivu. Každý den je v plánu výlet či procházka dle dětských a našich přepravních možností (kočárky, krosny atd..), odpoledne můžeme děti odložit v dětské herně a po večeři a uspávání se sesednout na večerní decinku vínka v dosahu chůviček. Akce je ve všední dny, takže manželům doma chybět nebudete (v práci si zajdou na meníčko) a na víkend jste doma. Je plánována před hlavní letní sezónou, takže budeme mít všude klid. V okolí hotelu je naučná pohádková stezka, Sněžka je vzdálena 7 km (výzva pro odvážné nosící maminky), okruh na Kraví horu a podobně. Vše uzpůsobíme počasí, složení skupiny a náladám v kolektivu.

Pohádkové Krkonoše

21. 06. 2020

Destinace: 

Dolní Malá Úpa

Délka: 

na 4 dny

Cena: 

3 250 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 20 již obsazeno 10

Místo setkání: 

nezadáno