Zpět

Kuba na měsíc

02. 07. 2019

Destinace: 

Kuba

Délka: 

na 3 týdny a 6 dnů

Cena: 

30 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

2 až 5 již obsazeno 2

Místo setkání: 

Ostrava, Praha
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Ahoj Jsme mladý pár který se rozhodl splnit si malý sen a trochu procestovat Kubu po vlastní ose. Chceme si užít přírodní krásy tohoto karibského ostrova, podívat se na tabákové plantáže, zasvětit se do tajů kubánských rumů, projít si zajimavé historické místa, naučit se něco z kubánské salsy, ale občas si i vyvalit pupek na nějakou krásnou pláž a chvílí relaxovat. Dopravu po Kubě prozatím plánujeme prostřednictvím kubánských linek hromadné dopravy, času a trpělivosti máme dost :D. Uvítáme pokud by se k nám někdo chtěl přidat , třeba i jen na pár dnů. Společně by jsme část kuby mohli procestovat i autem :)

Organizátor

Bodek Lukáš

Ahoj nejsem žádný velký cestovatel. Spíše jsem v tomto směru dosti nepolíbený. Ale mám pár snů které si chci určitě splnit, tím že je navštívím. Preferuji aktivnější využití dovolené s občasným odpočinkem. Neumím se 14 dní v kuse válet na pláži, ale ani nemíním se 14 dní vkuse štrachat někde po horách. Ideální stav je tak půl na půl. Hraji badminton občas chodím na hory rád si zaplavu, tančím salsu a mám rád kvalitní rum ;)

Kolik nás to bude stát

Doprava, ubytování , jídlo , vstupné
30 000 Kč

Celkem
30 000 Kč

Položkově cenu nejsme schopní určit, jedeme na vlastní triko. Takže zaleží za kolik si najdem ubytování na místě a kolik toho kdo denně projí a utratí :) Samozřejmě máme pozjišťované co kolik stojí.

Itinerář

Přílet Havana 3-4 dny - Památky, město Aklimatizace :)

Viňales 3-4 dny - turistika, plantaže, Rum

Varadero 2-4 dny - Pláže, relax , salsa, Rum

Playa Larga , možná i Ostrov mládeže 3-4 dny - Turistika, památky relax

Trinidad 3 dny - Turistika, pamatáky

A pak se uvidí podle času, třeba bude čas dojet až do Santiago de Cuba :) Itinerář není přesně daný. Když se nám bude někde líbit prostě se tam zdržíme o pár dní déle :)