Zpět

Poznávací jóga retreat

ógově poznávací pobyt, nabitý výlety, jógou a vším, co na Bali musíte vidět, zažít i ochutnat.Vydejte se objevit krásy božského Bali, bez starostí a organizování. Provedeme vás překrásnou přírodou, nakoupíte na tradičním trhu, podíváme se do buddhistických i hinduistických chrámů, navštívíme hned několik pláží a ochutnáme nejdražší kávu na světě. Navštívíme očistné prameny a překrásné vodopády. Čeká vás mnoho zážitků a poznání. To vše v rámci 10 denní výpravy s Janou Cvoreňovou, která je přímo balijským expertem a ,,lokálem“. Dlouhodobě tu žije a zná (a ráda předvede) všechny místní tajnosti.
Díky překrásné atmosféře, vybraným hotelům a skvělé józe kterou budete praktikovat 1x denně po dobu 75 minut, si z tohoto pobytu odvezete co nejvíce vzpomínek, nezapomenutelných zážitků a možná i nová přátelství.

Organizátor

Jana Cvoreňová

Na Bali jsem jezdila 2x ročně. Byla to součást mého života a moje láska :-) Ta láska bych tak hlubuká, že jsem se ani nenadála a už tu nějaký čas žiju. Dobíjím si zde baterky a dávám si do kupy svoje myšlenky. Bali je pro mě jedna velká terapie. Rozhodla jsem se, vytvořit výlet pro fajn lidi, kteří si potřebují utřídit myšlenky, nebo si prostě chtějí splnit svůj sen a zažít Bali na vlastní kůži. Náš výlet je hodně poznávací, trošičku sportovní a na válení u vody si také najdeme chvíli času :-)

Kolik nás to bude stát

Ubytování, transfery, lektor jógy, průvodce
22 900 Kč

Celkem
22 900 Kč
Záloha
10 000 Kč

Itinerář

1. den Společný transfer z letiště do luxusního resortu stojícího pár kroků od pláže, kde společně strávíme prvních pár dní. Budeme ubytováni v roztomilých ale plně vybavených bungalovech, se vstupem do zahrady. Resort se nachází pár kroků od pláže, pyšní se výhledem na oceán a soukromou shalou pro naší každodenní ranní jógu. Všechny pokoje jsou dvojlůžkové s klimatizací, vlastní toaletou a koupelnou. Každodenní úklid, pitná voda na pokoji a skvělé snídaně jsou samozřejmostí. K resortu patří několik bazénů, u kterých si můžete vychutnávat kokosové vody, či něco ostřejšího. Dnes večer nás čeká všechny společné přivítání a seznamovací "večírek".

2. den Dnes budeme trošičku relaxovat po náročném letu. Ráno se protáhneme díky lehké józe a poté si společně zajdeme na úžasnou balijskou masáž, kterou máte již v ceně. Po krátké prohlídce okolí a resortu se můžete pečlivě věnovat opalování.

3. den Jako každé ráno, nás čeká 75 minutová lekce jógy a poté se můžete těšit na první společný výlet, na vodní chrám Tanah Lot. Večer nás čeká společná večeře, na kterou si zajedeme do městečka Canggu.

4. den Dnes si užijete celodenní výlet na jeden z nejvýznamnějších balijských chrámů Uluwatu, poté se podíváme do záchranné stanice na želvy a cestou zpět se zastavíme na rybím trhu v Jimbaranu, kde si vybereme čerstvé ryby a necháme si je připravit podle místních. Mňam. tohle je opravdu velká dobrota.

5. den Dnes budete mít po józe jeden den sami pro sebe. Můžete jít na pláž, nakupovat, navštívit lokální trhy, na masáž, vyzkoušet vybrané restaurace, nebo si posedět v těch nejlepších kavárnách, které tu najdete.​

6. den Dnešek bude malinko náročnější. Celý den budeme na cestách a společně vyrazíme až na sever Bali. Vodopády, přírodu a místní památky si tu určitě zamilujete.

7. den Dnešek se ponese ve znamení stěhování. Stěhujeme se do luxusního 4* hotelu v Ubudu, který si nejde nezamilovat. Velký ale klidný a tichý komplex v srdci džungle s dvěma bazény a úžasnou obsluhou. Dnes nás čeká ranní i večerní jóga. Zbytek dne strávíme u bazénu s koktejlem v ruce.

8. den Po vydatné snídani a józe se vydáme prozkoumat Ubud a jeho okolí. Čekají nás vodopády, rýžové terasy, koupání v očistných pramenech a mnoho dalšího.

9. den Na suvenýry z Bali jedině na typický trh do Ubudu. A to je naše dnešní mise. Odnést si toho co nejvíce za co nejméně peněz. Cestou se zastavíme podívat, jak se mají opičky v monkey forest.

10. den Poslední společný den si nejde užít jinak než na pláži. Výlet na Virgin Beach a chytání posledního bronzu.

11. den Transfer na letiště. I dnes cvičíme pravidelnou ranní jógu. Tenhle den je vždycky nejsmutnější. Ale nezapomeňte, že vzpomínky a jedinečné zážitky vám zůstanou navždy..

Poznávací jóga retreat

11. 04. 2020

Destinace: 

Bali

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

22 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 10 již obsazeno 2

Místo setkání: 

nezadáno

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora