Zpět

Malajsie 2025

chystám....
Cameron Highlands
Nejznámější horská oblast s příjemným chladnějším počasím v průměrné výšce 1500 m dává mnoho příležitostmi k trekům do džungle. Nejoblíbenější základnou je město Tanah Rata. Při výstupu na nejvyšší vrchol resortu Gunung Brinchang (2032 m) se otevře nádherný výhled na celou oblast. Kromě treků je možné navštívit čajové plantáže.

Národní park Taman Negara
Taman Negara je nejstarším tropickým pralesem na světě. Nepropustná kypící džungle protkaná horskými hřebeny, průzračnými bystřinami a horskými prameny. Kompletně chráněná oblast o rozloze 4343 km2 se nachází zhruba uprostřed poloostrova. Rozmanitost fauny a flory této původní džungle je výsledkem nepřetržitého vývoje po 130 milionů let. V parku se nachází nejvyšší hora na poloostrově Gunung Tahan (2187 m). Vstupní branou do parku je Kuala Tahan, kde začínají pěší treky nebo výpravy na lodích. V Taman Negara můžete pozorovat nespočet druhů ptactva a pestrobarevných motýlů. Kromě treků můžete vyzkoušet rafting v džungli.

Organizátor

Petra Grusová

Ahoj, Namasté! Je mi 46. Miluju Indii, do které jezdím pravidelně už přes 14 let. Indie je pro mě země hluboce duchovní, plná barev, vůní, úsměvů a pohody. Mám za sebou pár individuálních cest i 15cest se skupinou spolucestovatelů, pro kterou komplet cestu organizuji od A do Z :-). Tedy od výběru letenek, vyřízení víz, výběru trasy, kterou společně projedeme, až po tlumočení po cestě, pro ty, kteří to potřebují. Se mnou poznáte Indii Indickou :-). Jsem matkou 3 dětí a mám 1 vnuka. Také mám i další 4 děti adoptované na dálku, o které se starám. V Indii podporuji i jednu základní školu, kam vás ráda vezmu se podívat. Cestujeme ve spolupráci s indickou cestovkou, trasu, která je uvedena v popisu cesty . Vyzařuji klid a pohodu, mám smysl pro humor. Cesta do Indie může být pro vás cestou sebepoznávací, cestou do sebe a k sobě, díky krásným rituálům, kterými vás provedu a kterými projdete v hinduistických chrámech se můžete vrátit zpět jako nový člověk. Ať už vás na cestě čeká cokoliv, tak nezapomeňte, že vždy máte možnost volby, účast na rituálech i programu je dobrovolná. Dotazy pište zde do chatu nebo na email: petra.grusova@email.cz Reference z cesty (2018) od 70leté účastnice:" Indii mám hluboko pod kůží, hodně věcí jsem si ujasnila, dovedu s větším klidem přijímat nezdary a problémy. Účast na rituálech v chrámech pro mě byl hluboký prožitek, který bych bez tebe nepoznala. Jsem plná vděčnosti a šťastná, že nás Vesmír dal dohromady a já tak mohla tuto nádhernou zemi poznat právě s tebou, Péťo.... Nejlepší referencí však považuji to, že se mnou lidi jezdí do Indie opakovaně. A to někteří už se mnou byly i 2, 3x-7x. Ráda dělám promítání/prezentaci svých cest a na přání/ pozvání mohu přijet i do vašeho města. Kde jsem ještě byla? mimo Evropu a Indii ještě Peru, Mauritius, JAR, Sri Lanka, Andamany, Izrael, Maledivy, Barbados... dva roky jsem žila v Anglii

Kolik nás to bude stát

Letenka
20 000 Kč

Celkem
20 000 Kč

Malaisie je turisty často opomíjena, nicméně je Malajsie má co nabídnout – bohatou kulturu, moderní architekturu, mešity a chrámy, krásnou přírodu, zvířata, která nikde jinde neuvidíte, smaragdové moře, bílé pláže a dobrosrdečné lidi. Zajímavostí je, že se skládá ze dvou navzájem oddělených území – část leží na jihu Malajského poloostrova a část na severu ostrova Borneo. Každá část je jiná – pevninská rozvinutá, moderní, obydlená a tak trochu evropská, bornejská divoká, asijsky chaotická, liduprázdná a “nezkažená”. Obě stojí za to navštívit.

Malajsie 2025

17. 04. 2025

Destinace: 

Malajsie

Délka: 

na 3 týdny a den

Cena: 

20 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

8 až 10 již obsazeno 2

Místo setkání: 

nezadáno

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora