Zpět

Surfcamp ve Francii

Surfování, sport který si hned zamilujete! Zažijte ten nepopsatelný pocit při sjetí první vlny.. energii oceánu a to, jak surfování nabíjí pozitivní sílou.. čirá radost!!

Surfové kempy pro začátečníky i pokročilé, splňte si svůj sen a pojeďte surfovat do Francie..

Překrásné prostředí dlouhých písečných pláží, pobřeží Atlantského oceánu, surfová kultura, pohodová parta lidí, přednášky, rozbory jízd, surfové lekce každý den..

Ubytování kousek od pláže ve stylových dřevěných bungalovech s bazénem, restaurací a dalšími možnostmi sportovního vyžití..

Tak přesně na tohle a spoustu dalších zážitků se můžete těšit..


ZÁKLADNÍ INFORMACE
CENA: 12 900 Kč/ osobu
LOKALITA: jihozápadní pobřeží Francie, Hossegor – Seignosse – krásná oblast plná borovicových hájů, dlouhých písečných pláží a všudypřítomné surfové kultury
TERMÍNY: Červen 14.-21.6 a Září – upřesníme brzy!
KAPACITA: max. 15 osob
DOPRAVA: letecky – každý účastník si letenky řeší individuálně
UBYTOVÁNÍ: příjemný eco resort kousek od pláže s velkým bazénem a restaurací, stylové dřevěné bungalovy pro 6 osob, dvoulůžkové pokoje, obývák, venkovní terasa s posezením a kuchyně s veškerým vybavením včetně myčky a klimatizace
SURFOVÁNÍ: 5 surfových lekcí pod vedením zkušených místních a českých instruktorů, přednášky, tréninky, rozbory lekcí, rady a tipy
DALŠÍ AKTIVITY: cvičení jógy, projížďky na kolech nebo longboardech, procházky po plážích, běhání, nákupy, výlety, popíjení skvělého vína při západu slunce, opalování, koupaní a spousta dalších příjemných aktivit..

Organizátor

PLAYGROUND TRAVEL.CZ

Jsme první česká surfová cestovní kancelář. Surfové a snowboardové kempy, lavinové kurzy nebo jógové pobyty organizujeme skoro 10 let. Jsme milovníci hor, oceánu, přírody, cestování a poznávání a objevování, dobrodružství a srandy. Spolupracujeme s profesionálními instruktory a průvodci a skvělými lidmi. Sami jsme projeli kus světa, surfovali a snowboardovali na krásných místech, potkali zajímavé lidi, naučili se respektovat naši planetu a sebe navzájem. Všechny naše zkušenosti, zážitky, rady a dobrou energii vám chceme posílat dál prostřednictvím kempů a pobytů, které organizujeme hlavně pro vás!

Kolik nás to bude stát

Celkem
12 900 Kč

Celkem
12 900 Kč
Záloha
6 450 Kč

Itinerář

TERMÍNY: ČERVEN 14. - 21.6. 2019 ZÁŘÍ 20. - 27.9. 2019

PROGRAM: Program pobytu je hodně intenzivní, ale je v něm i spousta času na relaxaci a dobití energie, na výlety a poznávání okolí a místní kultury. Program se bude vždy přizpůsobovat ideálním podmínkám pro surfové lekce. Kromě surfového programu , budeme cvičit jógu, protahovat se a regenerovat po lekcích, pojedeme na výlet do známého surfového městečka Hossegor, na nákupy do surf outletů, budeme surfovat a koupat se a čerpat energii oceánu. Relaxovat a užívat si krásných pláží, popíjet dobré víno a pozorovat u toho západy slunce.. prostě vše, co si jen umíte představit na ideální dovolené.. ITINERÁŘ / PROGRAM POBYTU 1. DEN – PÁTEK • příjezd (nejlépe v dopoledních hodinách), ubytování cca od 11:00 • přes den koupání, opalování, odpočinek • v cca 17/ 18:00 sraz – společné uvítání a seznámení se, welcome drink, úvodní debata 2. DEN – 6. DEN • surfování, tréninky, přednášky, grilování, výlety, večeře, nákupy, kola, longboardy, západy slunce, opalování, koupání, čtení knížek, relaxování, procházky po pláži, popíjení francouzského vína, pojídání mušlí a ústřic, ….. 7. DEN • volný den • společná večeře a rozlučkový drink v plážovém baru 8. DEN – PÁTEK • do cca 11:00 odjezd Ve volném čase si můžete zajet třeba na kole prozkoumat okolí – udělat si výlet do Hossegoru na kávičku, dobrý oběd nebo skvělou zmrzlinu. Krásných kaváren a restaurací je i v okolí našeho ubytování spousta. Můžete si zajet také k jednomu z blízkých jezer, do nedalekého přístavu v Capbretonu na čerstvé mušle, ústřice a ryby nebo se jet projet po nespočetných cyklistických stezkách vedoucí borovicovými háji.. Volný čas můžete trávit i v prostředí areálu, kde je příjemný velký bazén, minigolf a další aktivity.

CENA: 12 900,-Kč/ osobu/ pobyt CENA OBSAHUJE: • 7x ubytování (včetně místní pobytové taxy, povlečení a ručníků) • 5x surfová lekce s profesionální francouzskou surfovou školou za asistence českých instruktorů • půjčení surfového vybavení v rámci lekcí • teoretická surfová lekce – úvod k surfování + trénink vstávání na surfu atd. • přednášky o fungování oceánu, tvorbě vln, surfovém vybavení, kultuře, historii, bezpečnosti atd. • praktické tréninky mimo surfové lekce – váš take off dovedeme k dokonalosti! • videocoaching – analýza vašich lekcí • výlet do městečka Hossegor • transporty na místě – výlety, nákupy atd. • surfové fotky ale i fotografie z výletu a dalších společných aktivit • asistence a rady našeho týmu po celou dobu pobytu • každodenní prostor pro osobní relaxování, surfování, výlety a další aktivity

Surfcamp ve Francii

14. 06. 2019

Destinace: 

40150 Soorts-Hossegor

Délka: 

na týden

Cena: 

12 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

6 až 12 již obsazeno 4

Místo setkání: 

Hossegor, Francie