Zpět

New York s místním průvodcem

Vše o domluvě.

Poletím navštívit blízkého kamaráda, který je nezávislý umělec, hudebník a fotograf, vzláštní ale úžasná osoba, rád by mi ukázal město, jako já to naše, takže výhodou pro tento výlet je určitě podpora místního člověka a místní průvodce, který miluje turistiku po městě a ke všemu se s ním člověk nikdy nenudí. Tak pojeď poznat kouzlo New Yorku pod taktovkou místního, bez cestovky a programem na jakým se domluvíme. Plusem je i příjemná společnost během cesty.

Uvádím orientační cenu letenek přímého letu. Co projíš a kolik utratíš je na tobě. Jen měj na paměti, že něco stojí i hromadná doprava, kterou můžeme potřebovat. Některé věci může zaplatit hostil. Hledám jen LGBT friendly jedince, pro lepší pohodu. Děkuji za pochopení.

Pokud máš otázky klidně mne kontaktuj na email: kpevna@seznam.cz

Organizátor

Kaei Pevna

Jsem charitní dobrovolník, jinak na invalidním důchodě, nar. 1986, miluji výlety a mou vášní jsou jazyky, hlavně AmE a taky slovní hry. Moc toho nenamluvím, dokud se lépe nepoznáme nebo se neotrkám, jinak nepokazím žádnou srandu. Když mám s kým rád vyrazím na dobrodružnou výpravu, i přesto, že jsem těžce slabozraký tvor nebojím se cestovat. Hodně se mi líbilo třeba ve Veroně, ale moje srdce patří New Yorku.

Kolik nás to bude stát

Letenky od
14 000 Kč

Celkem
14 000 Kč

Letenky od 13 tisíc, protože preferuji přímý let. Ale vše na domluvě, pro 1. kamaráda cestovatele mohu mít ubytování, ale jde o maximální počet, tato položka by byla pro tuto osobu nulová. Jídlo a vše ostatní si každý platí sám.

Itinerář

Sraz ve Svitavách nebo na letišti.

Odlet z Prahy na JFK, přímý let.

New York s místním průvodcem

19. 10. 2019

Destinace: 

New York

Délka: 

na 5 dnů

Cena: 

14 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

2 až 3 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Svitavy nebo na letišti či podle domluvy