Zpět

Jóga na Kypru

Zklidnit mysl, osvobodit tělo, odpočnout si, ale také poznat a zažít plno nových věcí můžete na novém jógovém pobytu s renomovanou lektorkou jógy Lenkou Schuldes a s mou maličkostí na Kypru. Druhém v pořadí.

Tentokrát bude jógový pobyt rozdělen na dvě místa. První víkendové dny strávíme v domácím agroturistickém resortu Olympia Traditional Houses ve vesničce Lympia u Larnaky. Viz blog a článek o vesničce a ubytování. A na zbylý pobyt se přesuneme do osvědčeného resortu ve vesničce Tochni, Eueleos. Jak v Lympii, tak v Tochni zažijete tu pravou kyperskou pohostinnost a vřelost. Není divu, oba agrosturistické resorty patří rodinám, které si hostů nesmírně váží a udělají pro ně první poslední.

Čeká vás kombinace cvičení, výletů, aktivit i překvapení přímo na místě.A jaký máme program? Pestrý:

- budete pracovat na sobě

- učit se podporovat své zdraví a samoléčebné procesy v těle

- čekají vás meditační procházky a techniky na silně energetických místech

- koupání a výlety

- mlsání kyperských specialit, degustace vín a také vaření

- individuální konzultace

- a mnohé další....

(rozpis viz itinerář)Jógový program:

Lenka Schuldes vás provede „ranní jógou“ naučí Vás techniky, jež se osvědčily během tisíciletí a ovlivňují pružnost páteře, uklidňují podrážděné nervy, uvolňují svaly, oživují orgány a nervová centra, přinášejí kyslík a energii každé buňce, pročišťují organismus spalováním škodlivin, vypuzují toxiny, posilují odolnost nervového systému a hormonální systém vůbec, zlepšují spánek, vitalitu, dlouhověkost, životní radost, klid mysli, příliv energie, sílu a celkové zlepšení zdraví…

Také vás obeznámí s léčivými technikami Access Consciousness, Access Bars a Access energetic facelift, které je možné využít na místě (tyto techniky nejsou v ceně).

https://www.jogaschuldes.cz/

https://www.facebook.com/lenka.schuldesova

Organizátor

Sylvi Georgiou AKAMAS TRAVEL

Jsem mezinárodním dítětem a můj otec je řecky mluvící Kypřan – jak se říká, kyperský Řek. Narodila jsem se na Kypru, vyrůstala tu , ale i v Čechách. Naše rodina byla tak říkajíc kočující, pořád jsme někam jezdili. Cestování a objevování světa se stalo mou vášní. A nakonec i mojí profesí. I přes to, že jsem vystudovala jazykovědu, se specializací angličtina / řečtina - theze Kyperská historie, literatura a kultura. Cestovní ruch jsem zažila ze všech možných úhlů – jako průvodce, organizátor meetingů, konferencí, incentiv. Jsem licencovaný průvodce, lektorka cestovního ruchu a průvodcování, a inovativní a udržitelné turistiky Evropské Unie. Navštívila jsem 53 zemí. Po téměř 30 letech práce pro cestovní kanceláře a korporáty nastal čas na vlastní akce a založila jsem AKAMAS. Nejde o klasickou cestovní kancelář, ale o vzdělávací a cestovní konzultační společnost. Jméno jsem své společnosti dala podle severozápadního výběžku ostrova s dechberoucí přírodou. S hosty jezdím hlavně do svého domova – na Kypr. Na cestách jsem jejich osobním doprovodem. Chci jim ostrov ukázat takový, jaký opravu je. Vozím je na místa, která mám sama ráda, kterých se ještě nedotkla masová turistika, která místní, a kolikrát i „odborníci“, ani neznají. Soustředím se na zážitkové cesty a incentivu. Zastávám udržitelné a flexibilní cestovní modely. To znamená malé skupiny, cesty na míru, a tím je každá z nich jedinečná. Místní život, gastronomie, kultura, tradice jsou hlavní součástí všech tří nabízených konceptů. Mindfulness, Buďte jako bohyně, Za poklady ostrova i hranice ráje, kdy přibude aktivní či výukový program, který vedou pečlivě vybraní odborní lektoři. Díky mým rodinným a přátelským vztahům na tomto krásném koutku pevniny můžete do hloubky poznat místní život, a nechat se jím inspirovat. Travel Designer, Organizátor se sídlem na Kypru.

Kolik nás to bude stát

Cena za osobu
29 600 Kč

Celkem
29 600 Kč
Záloha
14 800 Kč

Jóga na Kypru

09. 10. 2020

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden

Cena: 

29 600 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

8 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Kypr