Zpět

na skok do Maroka

17. 05. 2019

Destinace: 

Maroko

Délka: 

na 3 dny

Cena: 

9 500 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 11 již obsazeno 9

Místo setkání: 

letiště Krakow
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Pátek
Brzy ráno svoz a transfer na letiště v Krakowě (Polsko). Letecká doprava do Marrakeše (Maroko). Transfer taxi cca 70 km (1,5 hod) do vesnice Imlil (1715 m). První část treku Imlil - Aroumd (1920 m). Převýšení 250 m, túra 1 hod.
Sobota
Trek Aroumd - chata Les Mouflons (3202 m). Převýšení 1300 m (4-5 hod). Nocleh na chatě s večeří v ceně. Odpolední krásné výhledy, západ slunce.
Neděle
Snídaně v ceně. Brzy ráno výstup na Jebel Toubkal (4167 m) a sestup zpět do vesnice Imlil. Taxi do Marrakeše. Nocleh v hotelu ve městě. (900 m nahoru, 2400 m dolů, 9 hodin). Večerní trhy v Marrakeši.
Pondělí
Ranní procházka v Marrakeši, možnost nákupů. Transfer na letiště a odlet do Krakowa. Rozvoz do nástupních míst.

Organizátor

David Křetinský

Rád cestuji a odpočívám aktivně. Nejraději cestuji za lezením popř. za skialpovými výlety. Žil jsem několik let v zahraničí. Mezi mé nejoblíbenější destinace patří Korsika, Norsko a Nový Zealand.

Kolik nás to bude stát

letenka a doprava na letiště
9 500 Kč

Celkem
9 500 Kč

V ceně akce je zahrnutá letecká doprava Krakow - Marrakech a zpět jen se základním palubním zavazadlem (batoh na túru cca 45 L). Na letiště v Krakowě můžeme jet naším mikrobusem. Jedeme z Kroměříže přes Olomouc a Ostravu. Další nástupní místa možná. V Maroku se budeme pohybovat mezi letištěm a centrem města místním autobusem. Do hor pojedeme taxíkem. V horách už musí každý pěšky :-) Cena tedy zahrnuje letenku, svoz na letiště a zpět, taxíky a autobusy v Maroku.