Zpět

Indie přelom 2017/2018

Ahojte. Letím do Indie 22.12.2017 a přílet 14.1.2018. Odlet i přílet do Delhi. Já mám koupené letenky přes Vídeň. V Indii chci projet především Rajasthan (Jaipur, Jaisalmer, Jodhpur, Udajpur, Pushkar+Aimer, Bundi+jeden NP, Fatehpur Sikri+Agra) a pak asi ještě zkusím další trek na východ od Delhi (Órčha+Khajuraho, Varanasi) a pak na závěr prohlídka samotného Delhi. Ještě nemám přesně naplánováno, ale mělo by se stihnout (když při plánování zjistím že mám na to málo času, vyškrtnu východní trek, ale mělo by být OK).
Takže jestli se někdo chce přidat, tak ať napíše na: roman.cestovatel@email.cz Je mi jedno, zda bude jeden člověk nebo grupa. Bylo by ale dobré se sejít a pokecat, aby jsme zjistili, že to bude OK (přeci jen cesta na 3 týdny...). Nejsem organizátor/zájezd, ale měli by jsme naplánovat spolu , pokud ale nemáš zkušenosti, jsem ochoten naplánovat sám - chci ale u vás taky vidět zájem o akci (nejsem placený průvodce!). Tak se ozvěte! Čus, Roman

Organizátor

Roman Skaly

Rád cestuji po Evropě (chození, sport, města... asi vše) a také za exotikou (jiní lidé, architektura, historie, jídlo...). Zatím jsem navštívil mimo Evropu Kubu, Indii a Egypt. Jsem vysokoškolák, pracuji u Prahy, bydlím v Praze (původem z Olomouce), ale sejít se můžeme lidi z celé ČR/SR.

Kolik nás to bude stát

Odhadem
23 000 Kč

Celkem
23 000 Kč

Indie není drahá, ale samo je o Vánocích, takže o něco dražší než v jiných měsících. Výdaje budou záležet na nás. Náklady výše (23 000 Kč) berte s rezervou, záleží na každém z nás kam se půjde atd.

Itinerář

Rajasthan (Jaipur, Jaisalmer, Jodhpur, Udajpur, Pushkar+Aimer, Bundi+jeden NP, Fatehpur Sikri+Agra) a pak asi ještě zkusím další trek na východ od Delhi (Órčha+Khajuraho, Varanasi) a pak na závěr prohlídka samotného Delhi

Indie přelom 2017/2018

22. 12. 2017

Destinace: 

Rádžasthán, Delhi, Uttarpradéš, Madhjapradéš

Délka: 

na 3 týdny a 2 dny

Cena: 

23 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

Místo setkání: 

Praha/Delhi