Zpět

OPRAVME BAROKNÍ FARU V ORLICKÝCH HORÁCH

VÍCE O AKCI: https://www.tamjdem.cz/cs/opravime-barokni-faru-v-orlickych-horach

Koncem září vyrážíme do Orlických hor, kde si užijeme víkend na překrásné barokní faře z roku 1692, obklopeni okolní podzimní přírodou. Budeme pomáhat v Genius Loci Sudslava, což je organizace, snažící se o obnovu této významné historické památky s jejím následným využitím k pořádání kulturních akcí v obci Sudslava.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Pomůžeme hlavně s řezáním a štípáním dřeva na zimu, pak s natíráním dřevěného plotu a s další prací na místní zahradě. Po práci můžeme strávit večer u táboráku, vyrazit na výlet po okolí, zahrát si volejbal na hřišti a nebo skočit na čaj či pivo do místní hospůdky.PODMÍNKY
Účastnický poplatek: 450 Kč nebo 380 Kč pro studenty (kód průkazu ISIC vyplň v sekci “Voucher”)

Co je v ceně zahrnuto?
strava (kromě páteční večeře)
ubytování
skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy), ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat na místě
pojištění zdraví i odpovědnosti
organizaci akce a další přidružené náklady
plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení

Organizátor

Víkendovky Tamjdem

Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc různorodým neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa. Propojujeme dobrovolníky a neziskové organizace a podporujeme rozvoj neziskového sektoru, aktivní a odpovědné občanské společnosti a dobrovolnických aktivit v ČR i ve světě.

Kolik nás to bude stát

účastnický poplatek
450 Kč

Celkem
450 Kč
Záloha
450 Kč

Itinerář

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 27. září se potkáme v 16:05 v Praze na hlavním nádraží před obchodem ZOOT. Doraz prosím včas. Vlak odjíždí v 16:24 do Ústí n. Orlicí, kde přestoupíme na autobus a v 18:54 dorazíme do Sudslavy. NÁVRAT: V neděli nás odvezou autem do Chocně, odkud pojedeme vlakem do Prahy s příjezdem v 16:04. ADRESA KONÁNÍ AKCE: čp. 1, Sudslava 561 13 Ústí nad Orlicí UBYTOVÁNÍ: Spát budeme přímo v bývalé faře, na postelích. Na místě budou deky a polštáře, ale taky je možné si přinést vlastní spacák. STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné, ale vařit si budeme sami. CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka a spacák (jestli chceš). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

OPRAVME BAROKNÍ FARU V ORLICKÝCH HORÁCH

27. 09. 2019

Destinace: 

561 13 Sudslava

Délka: 

na 2 dny

Cena: 

450 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

6 až 8 již obsazeno 7

Místo setkání: 

Praha, hlavní nádraží