Zpět

Západ Irska

19. 09. 2018

Destinace: 

Irsko

Délka: 

na týden

Cena: 

15 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 2

Místo setkání: 

Kerry, Berlín nebo společně z Prahy
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Sháníme s kamarádem parťáky na výlet kolem západního pobřeží Irska. 19.9. letíme z Berlína do Kerry, kde si zapujcime auto a projedeme ty nejkrásnější místa západního pobřeží ;). Spát budeme nejčastěji v hostelech popř. přes airbnb. Rádi uvítáme příjemnou společnost se smyslem pro humor, s kterou bude na cestě spousta legrace. Oba máme rádi hory a přírodu, proto s námi zažiješ určitě i nějaké lehčí treky ;)

Organizátor

Anet Rychecká

Cestuji zatím jen po Evropě, ale v blízké době se chystám i za hranice našeho kontinentu :) Cestuji nejvíce letecky/autem, ale nebráním se stopu či jiným dopravním prostředkům ;). Ráda jezdím co nejvíce lowcost, především co se stravování týče. Nevadí mi spát na divoko či v kempech, stejně jako v hostelech či levnějších hotelech ;). Ale na to usínání pod hvězdami prostě nic nemá :). Jsem dobrodružná a optimistická povaha - parťák do každé nepohody, který Ti na každé nepředpokládané situaci vyjmenuje alespoň 3 pozitiva :D Hodně a ráda se směju, i když třeba jen blbostem a přicházím občas na ztřeštěné nápady :D Miluji přírodu a ráda chodím, proto lehčí treky v horách určitě zvládnu (a když ne, vždycky se zase můžu skutálet dolů ;D ). Ráda bych procestovala Skandinávii, Island, Kanadu, západní pobřeží USA a východní státy Evropy. Určitě mě neváhejte oslovit s nabídkou nějakého společného cestování, budu jedině ráda ;)

Kolik nás to bude stát

Celkový vylet
15 000 Kč

Celkem
15 000 Kč

Cena je čistě orientační

Itinerář

Přesný itinerář zatím nemáme, jen pár míst, které musíme vidět, samozřejmě je všechno na domluvě a dokážeme se přizpůsobit ;)