Zpět

Calabrie a zpět

Odjezd Hradec,Praha,Plzeň jedeme do Isca sullo Ionio. První zastávka na noc/či den parkoviště Piscina di Velturno. Druhá zastávka kemp San Gimignano. Třetí zastávka benzinové pumpa kam až dojedeme nebo Isca.

Organizátor

Míša Šimek

Levičák, antirasista,blíženec, 3jazyky, táta 4leté dcerky ve střídavé péči, jistota je nuda a plány jsou super i když se ohnou podle možností (:

Kolik nás to bude stát

Cesta
5 000 Kč

Celkem
5 000 Kč
Záloha
50 Kč

Jedu do Calabrie dodávkou, kde se tři osoby vyspí bez problémů. Cesta 2000km bude trvat minimálně tři dny se zastávkami na zajímavých místech na spaní ať už den či noc. Pokud máte v Calábrii kam jít prima, můžeme spolu strávit jen cestu, pokud chcete použít přístřeší mého prostého calabrézkého domku cenu dohodneme. Uvedená cena je pouze za naftu a dálniční poplatky! Je velmi pravděpodobné, že pojedu s malou dcerkou (vše se pak řídí dle potřeb dítěte!!!!) Cesta je dlouhá a úmorná, kdo na to nemá ať letí klimatizovaným letadlem, já klima nemám. Sprinter 2003 311cdi je prima auto, zatím vždy dojel. Pokud nedojede dostanete peníze nazpět a jdete na nádraží. Batoh max 25kg pokud se nedohodneme jinak. Díky Miša

Calabrie a zpět

31. 07. 2020

Destinace: 

88060 Isca sullo Ionio

Délka: 

na 2 týdny

Cena: 

5 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 2 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Plzeň