Zpět

Detox pro očistu těla i mysli

Pobyt založený na relaxu, klidu, zdravé detoxikační stravě a především na soustavné práci na sobě samotném.

Každý z nás. se na své cestě životem ocitl na rozcestí, kdy neví kudy kam. Tíží nás těžká rozhodnutí, bloky kterých se nedokážeme zbavit, vyhoření či jakýkoli jiný syndrom dnešní doby.

Jediné co potřebujeme je restart, uvědomění, přijetí situace, přijetí sebe samotných a v neposlední řadě potřebujeme vidinu lepších zítřků. V průběhu tohoto pobytu si budeme pomocí koučovacích technik a praktik hodně povídat, poznávat sami sebe, odkrývat své pravé já, své tužby a cíle do budoucna.

Během těchto úžasných deseti dní zapomeňte na honbu za čímkoli. V klidu se rozhlédněte kolem sebe, nadechněte se a rozjímejte. Nechte se hýčkat masážemi a mějte dostatek času především sami na sebe a své nitro. Pohodlí přemýšlet a rozjímat Vám zaručí soukromá vila v Ubudu, která je zasazena v srdci džungle. Pokud se zrovna nebudeme oplachovat v očistných pramenech a koukat z bazénu do rýžových polí vás přestane bavit, můžete využít malou ale úžasnou knihovničku plnou vzácných knih, které jsou pro tento retreat jako stvořené.

Pokud cítíte že potřebujete konečně vypnout, zastavit se, vypustit všechen ten stres, najít opět sám sebe či ztracenou rovnováhu, je tento retreat přesně pro Vás.

Každé ráno nastartujeme nový den meditací a lehkým ranním protažením. Poté pro vás bude nachystaná super zdravá a chutná snídaně plná vitamínů, kterou si můžete vychutnat v jídelně, na terase či přímo v bazénu. V průběhu těchto deseti dní, navštívíme ty nejkrásnější a nejznámější místa Bali, bez jejichž návštěvy nesmíte odletět zpět. Kromě pravidelných „koučovacích“ lekcí, se očistíme v posvátných pramenech, vyšlápneme sopku za východu slunce, užijeme si meditaci s místním šamanem, a pár z těchto krásných dní, proložíme jógou a masážemi.

V rámci tohoto pobytu se můžete těšit také na 3 denní detoxikační stravu, která je založena převážně na ovocných smoothie, smoothie bowl, štávách a raw.

Organizátor

Jana Cvoreňová

Na Bali jsem jezdila 2x ročně. Byla to součást mého života a moje láska :-) Ta láska bych tak hlubuká, že jsem se ani nenadála a už tu nějaký čas žiju. Dobíjím si zde baterky a dávám si do kupy svoje myšlenky. Bali je pro mě jedna velká terapie. Rozhodla jsem se, vytvořit výlet pro fajn lidi, kteří si potřebují utřídit myšlenky, nebo si prostě chtějí splnit svůj sen a zažít Bali na vlastní kůži. Náš výlet je hodně poznávací, trošičku sportovní a na válení u vody si také najdeme chvíli času :-)

Kolik nás to bude stát

ubytování, snídaně, kouč, výlety, 3 denní detox
24 900 Kč

Celkem
24 900 Kč
Záloha
10 000 Kč

Detox pro očistu těla i mysli

01. 03. 2020

Destinace: 

Bali

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

24 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 2

Místo setkání: 

nezadáno

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora