Zpět

MMA KEMP NA BALI

12. 11. 2018

Destinace: 

Bali

Délka: 

na týden a 4 dny

Cena: 

20 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 5 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Denpasar Bali
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Společně s MMA trenérem Lukášem Blažkem jsme pro vás připravili novinku, a tou je MMA kemp na Bali. Bydlet budete v naší vile v Canggu a starat se o vás budou instruktoři společně s českým delegátem. Po celou dobu vám budou k dispozici i naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do stresující a často nebezpěčné jízdy na skútrech V ceně pobytu jsou lekce MMA, crossfit, grabbling, joga. Základní program si můžete rozšířit o další výlety, počítáme i s dobrovolným ranním běháním a protažením. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samý trénink nenašli čas pro obyčejný odpočinek pod palmou. Dámy, které nebou chtít cvičit MMA, mohou tyto tréninky vyměnit za lekce jógy.Pobyt je určen všem, kdo to s bojovými sporty myslí upřímně. Pod vedením našich skvělých trenérů budete trénovat MMA nebo grappling. Proběhneme se po okolí, zacvičíme si jógu, pojedeme na výlety po celém Bali a necháme si ča i na důležitý odpočinekMMA kempu se mohou zůčastnit i ti, kdo s tímto druhem sportu chtějí teprve začít. Stejně tak se ale těšíme na všechny, kdo s ním mají zkušenosti, které si chtějí prohloubit. Pod vedením trenérů projdeme všechny techniky, které se budou hodit jak začátečníkům, tak pokročilým. Bali je jedním z nejznámějších ostrovů na světě, kde můžete propadnou kouzlu surfování. V balíčku proto nabízíme i surfové lekce.

Organizátor

Petr Skála

Miluji surfing a s mými kamarády se snažíme udělat tento sport dostupnější pro všechny čechy. Známe místní poměry a vždy se pokusíme Vám ukázat ty nejlepší místa pro surfování, poradíme kam se podívat a kde třeba sehnat nejlépe připravenou rýži. Ukážeme ti nejkrásnější západy slunce.

Kolik nás to bude stát

kemp, tréninky, joga, výlet, ubytování, masáže
20 900 Kč

Celkem
20 900 Kč
Záloha
10 500 Kč

Ubytování v bambusovém gazebu, pokud máte zájem o variantu v dvoulůžkovém pokoji, tak je cena 22500

Itinerář

Náš balíček zahrnuje následující služby, letenku si zařizuje každý účastník sám. V případě zájmu vám radí pomůžeme také s letenkou od Emirates. Cena se pohybuje okolo 22 000 Kč a vždy se snažíme, aby všichni účastníci byli v jednom letu. Váš zájem o letenku uveďte do poznámky v přihlášce. Cena s ubytováním v gazebu: 20.900 Kč* Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 22.500 Kč* Cena zahrnuje: 11 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji / gazebu doprava na místě, klimatizovaná auta s řidičem 7 lekcí MMA 2 tréninky crossfit 2 lekce jógy výlet na Nung Nung, Sangeh a kávovou farmu Satu Satu snídaně 5x večeře 5x surfová lekce včetně zapůjčení vybavení 3 masáže (45 minut)