Zpět

Ama Dablam expedice

Ama Dablam je jedna z nejkrásnějších hor v oblasti Mount Everestu. Nachází se v severovýchodním Nepálu a její hlavní vrchol měří 6812 m, vedlejší západní vrchol má 5563 m. Jméno hory lze přeložit jako „Matka s perlovým náhrdelníkem“.

Naší expedici začínáme v Lukle (2840m) legendární trasou údolím Khumbu. Výstup na tento impozantní a majestátní vrchol bude veden jihozápadním hřebenem. I přesto, že se jedná o tradiční výstupovou trasu, patří tato cesta vzhledem k celkové exponovanosti štítu k technicky obtížným himálajským výstupům.

Expedici povede Josef ŠImůnek, UIAGM horský vůdce nebo Gabriel Mazur, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s vedením himalájských expedic. Profesionální zabezpečení akce je včetně zabezpečení záchrany v případě, že by nastal v himalájských horách problém.

Vydejte se s námi na expedici.

Organizátor

CK Himalaya s.r.o.

CK Himalaya spolupracuje s UIAGM horskými vůdci, kteří vám pomohou splnit si vaše sny v horách. Ať už jde o výstup na plánovaný vrchol, horské a skalní lezení, paragliding z vrcholků hor, skialpová dobrodužství a treking. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Kolik nás to bude stát

Zájezd
1 Kč

Celkem
1 Kč

Cena za expedici je na vyžádání. Kalkulace se připravuje na daný počet osob.

Itinerář

Expedice je na 22 dnů. Detaily na vyžádání.

Ama Dablam expedice

listopad 2020

Destinace: 

Nepál

Délka: 

na den

Cena: 

1 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 2 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha