Zpět

Balkán road trip

26. 04. 2019

Destinace: 

Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Černá Hora, Bosna a Hercegovina

Délka: 

na týden a 5 dnů

Cena: 

15 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

2 až 6 již obsazeno 6

Místo setkání: 

Praha
Výlet je plný.
Zkus napsat organizátorovi, třeba se pro tebe ještě místo najde.

Napsat organizátorovi

Cestuji zatím se dvěma kamarády, s kterými jsem již procestovala Skotsko a Ukrajinu. A sháníme další členy do party. Bereme 7 místné auto, kde zatím jsme v posádce pouze ve dvou. Druhý kamarád pojede na motorce pouze na část výletu. Pro větší pohodlí auto neplánujeme naplnit celé - proto sháníme 2 až 3 usměvavé a pohodové spolucestovatele :). Výlet nebude příliš organizovaný. Máme zatím jen pár míst, kam se chceme kouknout, ale žádný přesný itinerář (což se buď změní nebo taky ne :D). Rozhodně jedeme spíše za přírodou a horama než pláže a města, ale i to se sem tam objeví. Spaní pod širákem/stanem. Jídlo, co si kdo uvaří, sem tam samozřejmě místní restauranty. Hledáme optimisty a baviče - na pohlaví ani věku nezáleží. Výhodou, avšak ne podmínkou je umění na hudební nástroj, který by doprovázel můj ne moc dobrý zpěv večer u ohýnku :D

Organizátor

Anet Rychecká

Cestuji zatím jen po Evropě, ale v blízké době se chystám i za hranice našeho kontinentu :) Cestuji nejvíce letecky/autem, ale nebráním se stopu či jiným dopravním prostředkům ;). Ráda jezdím co nejvíce lowcost, především co se stravování týče. Nevadí mi spát na divoko či v kempech, stejně jako v hostelech či levnějších hotelech ;). Ale na to usínání pod hvězdami prostě nic nemá :). Jsem dobrodružná a optimistická povaha - parťák do každé nepohody, který Ti na každé nepředpokládané situaci vyjmenuje alespoň 3 pozitiva :D Hodně a ráda se směju, i když třeba jen blbostem a přicházím občas na ztřeštěné nápady :D Miluji přírodu a ráda chodím, proto lehčí treky v horách určitě zvládnu (a když ne, vždycky se zase můžu skutálet dolů ;D ). Ráda bych procestovala Skandinávii, Island, Kanadu, západní pobřeží USA a východní státy Evropy. Určitě mě neváhejte oslovit s nabídkou nějakého společného cestování, budu jedině ráda ;)

Kolik nás to bude stát

Za celý výlet odhadem
15 000 Kč

Celkem
15 000 Kč

Přesnou cenu opravdu nevím. Pojedeme lowcost - spaní na divoko, max. občas kemp na sprchu. Společné náklady budou pouze na cestu (nafta, mýta, dálniční známky apod.).