Zpět

Poznávací yoga retreat na Bali

Vydejte se objevit krásy božského Bali, bez starostí a organizování. Provedeme vás překrásnou přírodou, nakoupíte na tradičním trhu, podíváme se do buddhistických i hinduistických chrámů, navštívíme hned několik pláží a ochutnáme nejdražší kávu na světě. Navštívíme očistné prameny a překrásné vodopády. Čeká vás mnoho zážitků a poznání. To vše v rámci 10 denní výpravy s Janou Cvoreňovou, která je přímo balijským expertem a ,,lokálem“. Dlouhodobě tu žije a zná (a ráda předvede) všechny místní tajnosti.
Díky překrásné atmosféře, klidnému ubytování a skvělé józe kterou budete praktikovat 1x denně po dobu 75 minut, si z tohoto pobytu odvezete co nejvíce vzpomínek, nezapomenutelných zážitků a možná i nová přátelství.

Organizátor

Jana Cvoreňová

Je to už více než 4 roky, kdy jsem na Bali přiletěla poprvé. Ihned po výstupu z letadla jsem pocítila neskutečný pocit jistoty, svobody a mrazení po celém těle. Ještě nikdy a nikde jsem se necítila tak, jako právě na Bali. Do dneška nedokážu ten pocit popsat, ale jedno jsem věděla. A to, že na Bali jsem doma. Právě tady je to místo, kde se cítím skvěle, báječně, sama sebou a prostě „doma“. Od té doby jsem na Bali létala pravidelně, cca 2x do roka. V roce 2017, kdy jsem z Bali odlétala naposledy jako „turista“, měla jsem pocit, že už se tam dlouho nevrátím. Doma mě čekaly povinnosti, měla jsem v plánu zakládat rodinu a další krásné věci, které k životu patří. Ale jak už to tak bývá, život se mi ze dne na den obrátil na ruby a já ihned po příletu zabookovala novou letenku, prodala veškeré své věci a odletěla s jedním kufrem zpět na Bali. Zpět „domů“.. Posléze jsem založila agenturu 365 dní na Bali. Od té doby, se starám o klienty z Čech a Slovenska a náramně si to užívám. Snažím se Bali a jeho neskutečně krásnou a duchovní atmosféru předávat Vám ostatním, aby jste se tu cítili skvěle a odjížděli odtud s pocitem naplnění..

Kolik nás to bude stát

Cena pobytu
21 900 Kč

Celkem
21 900 Kč
Záloha
10 000 Kč

Itinerář

1. den Společný transfer z letiště do soukromé vily kousek za Ubudem, kde pro Vás bude kromě bazénu a skvělých zdravých snídaní, připraveno celé vrchní patro včetně jídelny, plně vybavené kuchyně a terasy s výhledem do rýžových polí. Vila se nachází v klidné části, daleko od turistů a hluku. Pyšní se soukromou shalou pro naší každodenní ranní jógu a jedinečným okolím, díky kterému zažijete skutečné Bali. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s klimatizací, WIFI připojením, vlastní toaletou a koupelnou. Každodenní úklid, pitná voda na pokoji a skvělé snídaně jsou samozřejmostí. K vile patří infinity bazén, u kterého si můžete vychutnávat kokosové vody, či něco ostřejšího. Dnes večer nás čeká všechny společné přivítání a seznamovací "večírek". ​2. den Dnes budeme trošičku relaxovat po náročném letu. Ráno se protáhneme díky lehké józe a poté si společně zajedeme na pláž, kde absolutně vypneme i díky skvělé balijské masáži, kterou máte již v ceně. 3 ​3. den Jako každé ráno, nás čeká 75 minutová lekce jógy a poté se můžete těšit na první společný výlet po památkách Bali. Dnes se vydáme poznávat krásy Ubudu a jeho okolí. Vykoupeme se v očistných pramenech, navštívíme překrásné vodopády, rýžové terasy a ochutnáme pravou balijskou kávu. 4 4. den Dnes si užijete celodenní výlet na jeden z nejvýznamnějších balijských chrámů Uluwatu včetně koupání na blízké pláži. Cestou zpět se zastavíme na rybím trhu v Jimbaranu, kde si vybereme čerstvé ryby a necháme si je připravit podle místních receptur. Mňam. tohle je opravdu velká dobrota. 5 5. den Dnes budete mít po józe jeden den sami pro sebe. Můžete jet na pláž, nakupovat, navštívit lokální trhy, na masáž, vyzkoušet vybrané restaurace, nebo si můžete vybrat některou z motivačních knih, které jsou ve vile k dispozici a strávit s ní jeden den u bazénu, například s koktejlem, či ledovou kávou v ruce. 6 6. den Dnešek bude malinko náročnější. Celý den budeme na cestách a společně vyrazíme až na sever Bali. Vodopády, přírodu a místní památky si tu určitě zamilujete. 7 7. den Včerejší den byl náročný. Dnes odpočíváme v překrásném buddha baru s jedinečným výhledem. 8 8. den Po vydatné snídani a józe se vydáme prozkoumat turistickou destinaci Canggu a okolí. Jako první navštívíme vodní chrám Tanah Lot, poté si dáme oběd v Joshua District a zbytek dne strávíme na pláži která je jednou z nejvyhledávanějších pro surfaře z celého světa. Večer si vychutnáme skvělé jídlo v grill baru na pláži. 9 9. den Na suvenýry z Bali jedině na typický trh do Ubudu. A to je naše dnešní mise. Odnést si toho co nejvíce za co nejméně peněz. Cestou se zastavíme podívat, jak se mají opičky v Monkey forest. 10 10. den Poslední společný den si nejde užít jinak než na pláži. Dnešek se nese ve znamení chytání posledního bronzu. 11 11. den Transfer na letiště. I dnes cvičíme pravidelnou ranní jógu. Tenhle den je vždycky nejsmutnější. Ale nezapomeňte, že vzpomínky a jedinečné zážitky vám zůstanou navždy ...

Poznávací yoga retreat na Bali

11. 11. 2020

Destinace: 

Indonésie, Ubud

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

21 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha Letiště Václava Havla