Zpět

Poznávací yoga retreat na Bali

Vydejte se objevit krásy božského Bali, bez starostí a organizování. Provedeme vás překrásnou přírodou, nakoupíte na tradičním trhu, podíváme se do buddhistických i hinduistických chrámů, navštívíme hned několik pláží a ochutnáme nejdražší kávu na světě. Navštívíme očistné prameny a překrásné vodopády. Čeká vás mnoho zážitků a poznání. To vše v rámci 10 denní výpravy s Janou Cvoreňovou, která je přímo balijským expertem a ,,lokálem“. Dlouhodobě tu žije a zná (a ráda předvede) všechny místní tajnosti.
Díky překrásné atmosféře, klidnému ubytování a skvělé józe kterou budete praktikovat 1x denně po dobu 75 minut, si z tohoto pobytu odvezete co nejvíce vzpomínek, nezapomenutelných zážitků a možná i nová přátelství.

Organizátor

Jana Cvoreňová

Na Bali jsem jezdila 2x ročně. Byla to součást mého života a moje láska :-) Ta láska bych tak hlubuká, že jsem se ani nenadála a už tu nějaký čas žiju. Dobíjím si zde baterky a dávám si do kupy svoje myšlenky. Bali je pro mě jedna velká terapie. Rozhodla jsem se, vytvořit výlet pro fajn lidi, kteří si potřebují utřídit myšlenky, nebo si prostě chtějí splnit svůj sen a zažít Bali na vlastní kůži. Náš výlet je hodně poznávací, trošičku sportovní a na válení u vody si také najdeme chvíli času :-)

Kolik nás to bude stát

Cena pobytu
21 900 Kč

Celkem
21 900 Kč
Záloha
10 000 Kč

Itinerář

1. den Společný transfer z letiště do soukromé vily kousek za Ubudem, kde pro Vás bude kromě bazénu a skvělých zdravých snídaní, připraveno celé vrchní patro včetně jídelny, plně vybavené kuchyně a terasy s výhledem do rýžových polí. Vila se nachází v klidné části, daleko od turistů a hluku. Pyšní se soukromou shalou pro naší každodenní ranní jógu a jedinečným okolím, díky kterému zažijete skutečné Bali. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s klimatizací, WIFI připojením, vlastní toaletou a koupelnou. Každodenní úklid, pitná voda na pokoji a skvělé snídaně jsou samozřejmostí. K vile patří infinity bazén, u kterého si můžete vychutnávat kokosové vody, či něco ostřejšího. Dnes večer nás čeká všechny společné přivítání a seznamovací "večírek". ​2. den Dnes budeme trošičku relaxovat po náročném letu. Ráno se protáhneme díky lehké józe a poté si společně zajedeme na pláž, kde absolutně vypneme i díky skvělé balijské masáži, kterou máte již v ceně. 3 ​3. den Jako každé ráno, nás čeká 75 minutová lekce jógy a poté se můžete těšit na první společný výlet po památkách Bali. Dnes se vydáme poznávat krásy Ubudu a jeho okolí. Vykoupeme se v očistných pramenech, navštívíme překrásné vodopády, rýžové terasy a ochutnáme pravou balijskou kávu. 4 4. den Dnes si užijete celodenní výlet na jeden z nejvýznamnějších balijských chrámů Uluwatu včetně koupání na blízké pláži. Cestou zpět se zastavíme na rybím trhu v Jimbaranu, kde si vybereme čerstvé ryby a necháme si je připravit podle místních receptur. Mňam. tohle je opravdu velká dobrota. 5 5. den Dnes budete mít po józe jeden den sami pro sebe. Můžete jet na pláž, nakupovat, navštívit lokální trhy, na masáž, vyzkoušet vybrané restaurace, nebo si můžete vybrat některou z motivačních knih, které jsou ve vile k dispozici a strávit s ní jeden den u bazénu, například s koktejlem, či ledovou kávou v ruce. 6 6. den Dnešek bude malinko náročnější. Celý den budeme na cestách a společně vyrazíme až na sever Bali. Vodopády, přírodu a místní památky si tu určitě zamilujete. 7 7. den Včerejší den byl náročný. Dnes odpočíváme v překrásném buddha baru s jedinečným výhledem. 8 8. den Po vydatné snídani a józe se vydáme prozkoumat turistickou destinaci Canggu a okolí. Jako první navštívíme vodní chrám Tanah Lot, poté si dáme oběd v Joshua District a zbytek dne strávíme na pláži která je jednou z nejvyhledávanějších pro surfaře z celého světa. Večer si vychutnáme skvělé jídlo v grill baru na pláži. 9 9. den Na suvenýry z Bali jedině na typický trh do Ubudu. A to je naše dnešní mise. Odnést si toho co nejvíce za co nejméně peněz. Cestou se zastavíme podívat, jak se mají opičky v Monkey forest. 10 10. den Poslední společný den si nejde užít jinak než na pláži. Dnešek se nese ve znamení chytání posledního bronzu. 11 11. den Transfer na letiště. I dnes cvičíme pravidelnou ranní jógu. Tenhle den je vždycky nejsmutnější. Ale nezapomeňte, že vzpomínky a jedinečné zážitky vám zůstanou navždy ...

Poznávací yoga retreat na Bali

11. 11. 2020

Destinace: 

Indonésie, Ubud

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

21 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha Letiště Václava Havla

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora