Zpět

Bajková dovolená ve vyhlášených trail centrech Evropy

02. 08. 2019

Destinace: 

Rakousko, Itálie, Švýcarsko

Délka: 

na 2 týdny a 2 dny

Cena: 

25 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 15 již obsazeno 2

Místo setkání: 

Jihlava, Praha
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Ahoj všem, tak nějak mám v mém okolí problémy sehnat nějaký lidi na pořádnou bajkovou dovolenou. Slyším akorát samé výmluvy na děti, manželky, práci a tak podobně :-D tak jsem si říkal že se obrátím na vás.

Co mám v plánu: od 2.8. (odjezd v pátek večer) do 18.8. (návrat v neděli odpoledne) si udělat výlet do Flims, Lenzerheide, Davosu, Livigna a Soldenu. Zatím jsme dva a nevadilo by nám, kdyby se k nám přidal ještě někdo další. Itinerář s tím kde, kdy a co mám hotovej, takže kdyby měl někdo zájem, rád mu to pošlu – celej plán výletu i s rozepsanejma trailama a přibližnejma cenama za lanovky a ubytování.

Jak jsem říkal, jsme již dva a tím pádem máme plný auto, tzn nemám v úmyslu plánovat dovolenou pro dvacet lidí, ale spíš sehnat skupinu nezávislejch lidí, kteří by byli schopni se k nám připojit na naší dovolené i za cenu toho že se musí dopravit a ubytovat sami… budeme po většinu času spát v kempech, takže s ubytováním by neměl být problém. Samozřejmě se pak můžeme na nějaké spolujízdě domluvit, když by k tomu byly prostředky.

Snad jsem to napsal dostatečně srozumitelně… no a kdyby ne a někdo jste měl jakýkoliv dotaz, rád ho zodpovím.

Martin

Organizátor

Martin Adamec

Kolik nás to bude stát

Celkem přibližně
25 000 Kč

Celkem
25 000 Kč

Itinerář

1. Švýcarsko - Flims/Laax

2. Švýcarsko - Lenzerheide

3. Švýcarsko - Davos

4. Itálie - Livigno

5. Rakousko - Sölden