Zpět

Bhútán - splněný sen

Bez debat absolutní TOP akce mé nabídky! Větší lákadlo na překrásné hory, úchvatnou kulturu a mír duši vám snad naservírovat ani nedokážu. Poznejte toto malé himálajské království, jehož proslulo zcela jiným měřítkem prosperity než je HDP. ...

Organizátor

Marie Lollok Klementová

Narodila jsem se pod toulavou hvězdou. Tři sudičky mi do vínku daly lásku k horám, cestování a k dobrodružství. Být horským průvodcem u mě není povolání, práce nebo profese, ale přirozená součást mě samé, která má obrovskou potřebu drát se ven. A ukazovat krásy světa všem okolo.

Kolik nás to bude stát

Cena za akci
110 000 Kč

Celkem
110 000 Kč
Záloha
40 000 Kč

Cena: 110 000 / osoba / akce zahrnuje pozvání, povolení ke vstupu a vízum do Bhútánu veškerou dopravu v Bhútánu plnou penzi ubytování (noclehy pod střechou, stany, tábořiště)

Itinerář

Odlet z Evropy, přílet do Paro, aklimatizace na místní poměry, ubytování v hotýlku pod střechou.

Odlet z Evropy, přílet do Paro, aklimatizace na místní poměry, ubytování v hotýlku pod střechou.

Ráno opustíme Paro a dopravíme se do vesnice Gunetshawa. Nocleh ve výšce 2 850 m poblíž Shana Zampa.

Jomolhari trek (10 dní, 9 nocí na treku). Denní etapy jsou dlouhé od 15 do 22 kilometrů, postupně dosáhneme tábořiště Jangothang ve výšce 4090 s výhledy na Mt. Chomolhari (7 314 m), překonáme sedlo Nyile la pass (4 890 m) a sestoupíme na tábořiště Lingshi. Odtud budeme několik dalších dní pokračovat až do Dodena (2 600 m), odkud budeme mít zajištěnou dopravu zpět do civilizace.

Bhútán - splněný sen

25. 09. 2020

Destinace: 

Bhútán

Délka: 

na 2 týdny a 2 dny

Cena: 

110 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

4 až 8 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno