Zpět

Cesta na východ a možná i černobyl

12. 06. 2019

Destinace: 

Ukrajina

Délka: 

na týden

Cena: 

5 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 8 již obsazeno 3

Místo setkání: 

praha-hlavní nádraží
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

vlakem dojedeme na ukrajinu, navštívíme kyjev a pak dle uvážení pocestujeme tam kam se budete chtít podívat. pokud nemáte představy tak nějaký plán mám - zahrnuje lvov, odesu u moře a místní hory

Organizátor

Vítkovo lowcost cestování

ahoj, já jsem vítek, obyčejnej kluk kterej žije kousek od Prahy a rád cestuje, a to co nejlevněji a nejvíc. před nedávnemzjistil jsem však zjistil že spoustu lidí se nevyzná v hledání levných letenek, bojí se cestovat na vlastní pěst, a nebo ti, co se už vyznají, prostě chtějí poznat nový lidi s podobnými hodnotami - proto jsem vytvořil vítkovo low cost cestování na faceboou (https://www.facebook.com/vitkuvlowcost) a nyní ho přenáším i sem. pomůžu vám s výletem, nebo se můžete přidat na jeden z mnoha, co organizuji. hodně štěstí při cestování!

Kolik nás to bude stát

jízdenky
800 Kč
ubytko
800 Kč
atrakce ? (návštěva černobylu, není nutná)
2 700 Kč
jídlo
700 Kč

Celkem
5 000 Kč
Záloha
1 000 Kč

cena je počítaná pro lidi co mají studentský průkaz, takže je cesta vlakem vyjde na pár šupů. ostatní se samozdřejmě taky můžou přidat jen to vyjde na trochu víc :D návštěva černobilu je určitě zajímavá ae taky drahá.. takže pokud nechcete tuto část navštívit tak ji můžete vynechat ;)