Zpět

Plavba s Oceanwide expeditions

Jak jsem již uvedla, ráda bych se účastnila plavby na krásném škuneru REMBRANDT VAN RIJN na norské Špicberky. Ráda bych během plavby zažila pozorování divokých zvířat, ledních medvědů především a jistě bych ráda navštívila pozůstatky po velrybářích z minulých dob. Věřím, že takový zážitek by člověk měl prožít s někým, s kým by na to mohl následně vzpomínat :-).

Předem můžu slíbit ohromnou zimu, možnou mořskou nemoc a zážitky, na které nikdy nezapomenete a nikde jinde nezažijete :-).

Organizátor

Eliška Vorlíčková

S cestováním nemám moc zkušeností, což bych ráda změnila :-). Věřím, že se lépe cestuje ve dvojici či ve skupině stejně bláznivých cestovatelů. Zároveň bych ráda poznala i nové přátele do života. Já osobně preferuji tzv. "low cost" cestování, přičemž bych ráda narazila na lidi, kteří jsou spontánní, je s nimi zábava a rádi občas zariskují :-).

Kolik nás to bude stát

Plavba
120 000 Kč

Celkem
120 000 Kč

Cena záleží na typu zájezdu, který bychom společně vybrali - hovoříme však minimálně o 100 000,-Kč. Na webových stránkách Oceanwide expeditions je vysvětleno, co vše je zahrnuto v ceně a jak plavby probíhají - rozhodně doporučuji si je prohlédnout a pročíst :-). Datum zároveň záleží na výběru určité plavby (ráda bych se plavby účastnila někdy v období od konce června až maximálně do poloviny září). Já osobně si kladu pouze dvě podmínky - a těmi jsou, aby byl zvolen výlet lodí REMBRANDT VAN RIJN a v programu plavby bylo i pozorování ledních medvědů. Ideální by také bylo, kdyby součástí výletu NEBYLO arktické potápění, poněvadž s ním nemám žádné zkušenosti. Budu moc ráda, když mi v případě zájmu napíšete :-).

Itinerář

Záleží na typu plavby, který společně vybereme :-).

Plavba s Oceanwide expeditions

18. 06. 2023

Destinace: 

Jan Mayen

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

120 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno