Zpět

Solná komora s dětmi

Solná komora. Solnohradsko. Jestli nějakou oblast v Rakousku znám lépe než české hory, tak je to právě masiv Dachsteinu a celé okolí Hallstattu. Čili bylo jen otázku času, kdy sem vyvenčím i děti. A vám nabízím možnost se k nám připojit. Nečekejte hotelový komfort – spíme v kempu, vaříte si sami a v podstatě jde jen o to, že ve více matkách se ty děcka lépe utahají. Navíc ráno vyběhnou rovnou ze stanu a mají k dispozici přírodní hřiště!
Výlety jsou vybrány pečlivě tak, ať se neplácáme v údolí, ale máme z těch hor co nejvíc. Prakticky denně využijeme lanovky. Hallstatt sám o sobě je úchvatné městečko (zapsáno v UNESCO) a pokud budou typická červnová vedra, strávíme každé odpoledne u vody cca 100 metrů od kempu (příjemná mělká zátoka a parádní průlezky!).

Organizátor

Marie Lollok Klementová

Narodila jsem se pod toulavou hvězdou. Tři sudičky mi do vínku daly lásku k horám, cestování a k dobrodružství. Být horským průvodcem u mě není povolání, práce nebo profese, ale přirozená součást mě samé, která má obrovskou potřebu drát se ven. A ukazovat krásy světa všem okolo.

Kolik nás to bude stát

Cena za akci
4 950 Kč

Celkem
4 950 Kč
Záloha
4 950 Kč

Cena 4 950 Kč dospělá osoba 2 550 Kč (dítě starší 4 let) děti do 3,99 roku zdarma (cena zahrnuje 4x nocleh v kempu v Hallstatu ve vlastních stanech, program pro děti a dospělé, společné aktivity).

Itinerář

Program akce není vůbec pevně daný a hodně závisí na počasí, ale osvědčilo se mi koupit akční lístek na okolní lanovky (2+1 zdarma) a vyjíždět do hor. Co stojí za to vidět: Gosausee (pěkná procházka kolem jezera – a zatímco si matky pojíjejí luxusní Eiskaféé, děti se čabrají ve vodních hrátkách), Hallstattské jezero (případný výlet lodičkou), solné doly (s klouzačkami a vláčkem), horské louky na Bad Goisernem. A nesmí chybět Krippenstein (vyhlídka Five fingers, socha žraloka atd), dětská ferratka). Možností je tady fůra, včetně těch pro špatné počasí.

Solná komora s dětmi

15. 06. 2020

Destinace: 

Rakousko, Solná komora, Hallstatt

Délka: 

na 4 dny

Cena: 

4 950 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 12 již obsazeno 5

Místo setkání: 

nezadáno