Zpět

Lowcost výlet do Myanmaru/Malajsie/Filipíny?

Zatím nemám stanovený přesný harmonogram výletu, už jen z toho důvodu, že se rozhoduji nad těmito třemi destinacemi. Kažodpádně rád bych dovolenou strávil aktivně, kdy budeme společně objevovat krásy Asie. Ubytování bychom pak řešili jak bychom měli konkrétní harmonogram. Zároveň jídlo bych chtěl řešit tím stylem, že bychom jedli jako všichni v Asii, hotelům a drahým restauracím bych se chtěl vyhnout.

Organizátor

Vojtěch Sahula

Ahoj, Jmenuji se Vojtěch Sahula je mi 20 let a mým cílem pro roky následující je procestovat, co nejvíce zemí, co to jen jde a zároveň tím dokázat, že cestování nemusí být hned dráhe, stačí si věci zařídit sám a nekupovat si předražené zájezdy u cestovky. Myslím, že jsem doocela veselá kopa, se kterou se rozhodně nudit nebudeš, zároveň jsem pro každou špatnost a když někde jsem, tak se to snažím užít na plno. Budu rád, když se ke mně na mých dobrodružstvích přidáš!

Kolik nás to bude stát

Letenka
15 000 Kč
Ubytování/Místní doprava/Jídlo/Vstupy
15 000 Kč

Celkem
30 000 Kč

Cena letenky záleží na destinaci do které poletíme, uvedl jsem zde nějaký hrubý průměr, který je cca 15000,- Další výdaje spojené s ubytováním, jídlem a dalšími potřebnými věcmi se pohybují v rozmezí deset až 20 tisíc korun.

Lowcost výlet do Myanmaru/Malajsie/Filipíny?

04. 04. 2020

Destinace: 

Malajsie, Filipíny, Myanmar (Barma)

Délka: 

na 2 týdny a 3 dny

Cena: 

30 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

14 až 24 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno