Zpět

Portugalsko Arrifana

Jih Portugalska je velice oblíbený mezi surfaři a během července a srpna jsou pláže doslova přecpané. Říjen je ideální doba k navštívení této krásné destinace a navíc si užijete letní počasí i na podzim!

Organizátor

Aleš Surf and Travel

Máme více než 10 let zkušeností s organizací surfových kempů po celém světě. Spolupracujeme s licencovanými a kvalifikovanými instruktory, pro které je vaše bezpečnost na prvním místě. V rámci surf kempů probíhají surfové lekce od techniky základního postavení se na prkno a chycení vlny, až po pokročilejší techniku zatáčení. Výuka je v češtině (připadně s českým překladem) doprovázena večerním videocoachingem (natočené jízdy rozebereme a zjistíme co zlepšit následující den) a přednáškami o pravidlech při surfování a fungování oceánu. Na konci kempu zorganizujeme závody o dárky od našich partnerů a vyhlásíme nejlepší surfaře a surfařky. Jsme surfový klub, ne cestovní kancelář. Na našich surfcampech se o Vás postará přímo náš zkušený tým. Jsme s vámi po celou dobu vašeho pobytu a snažíme se vám vždy vyjít vstříc, abyste si vaši dovolenou co nejvíce užili.

Kolik nás to bude stát

Ubytování na 7 nocí Doprava z letiště Faro a zpět 5 surfových lekcí s místní školou a českým překladem Doprava na surfové lekce a zpět Jóga
14 500 Kč

Celkem
14 500 Kč

Co vše dostanete za výše uvedenou cenu? Ubytování na 7 nocí Doprava z letiště Faro a zpět 5 surfových lekcí s místní školou a českým překladem Doprava na surfové lekce a zpět Jóga Pravidelný videocoaching Vaše surfové fotky a videa z celého týdne Přednášku a instruktážní videa BBQ večeře na vile asistenci organizátorů po celou dobu kempu dárek Surf and Travel závěrečný úklid lázeňský poplatek 20% sleva na kompletní sortiment v surf and skate shopu BOARDSTAR (před nákupem nám napište a pošleme vám slevový kupon)

Itinerář

LOKALITA Vila se nachází v jižním Portugalsku, ve vesnici Vale Da Telha, Aljezur. Její výhodou je lokalita blízko kvalitních surf spotů. Dále 10 minut pěšky je krásné jezero, kde se dá pádlovat nebo jógovat na SUPu. Další vhodné místo na SUP je řeka Odeceixe, kde se dá vychytat příliv, který vás odveze zpátky do vnitrozemí. Na pláži Amoreira je nový asfalt což uvítají příznivci longboardingu! Komu to stále nestačí, může zajet na tajnou pláž s vodopádem nebo na útesy vzdálené 5-10min na kole.

UBYTOVÁNÍ Vila s vyhřívaným bazénem se nachází v jižním Portugalsku, ve vesnici Vale Da Telha, Aljezur. Celková kapacita je 8-12 osob a má celkem 5 pokojů – 3 klasické ložnice s manželskou postelí širokou 180cm, 1 velký obývák s dvěma rozkládacími gauči s šířkou 140cm a 1 průchozí místnost s postelí a 2 koupelny s toaletou. Vila má navíc velkou venkovní terasu s grilem a plně vybavenou kuchyň.

DOPRAVA Nejlepší spojení je let s TAP Portugal z Prahy do Faro, s přestupem v Lisabonu. Cesta včetně přestupu trvá 5 hodin a cena je krásných 3800Kč. Na letišti vás vyzvedneme a odvezeme na vilu, vzdálenou cca hodinu a čtvrt.

Portugalsko Arrifana

05. 10. 2019

Destinace: 

Portugalsko

Délka: 

na týden

Cena: 

14 500 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 10 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno