Zpět

Plavba na plachetnici po zapomenutých krásách Řecka

Křišťálově čistá voda, místa s tisíciletou historií, žhnoucí slunce, výborná gastronomie a spousta známých i turismem nepoznamenaných ostrovů. Vyplujte s námi na 12 m plachetnici po ostrůvcích Kyklád. Poháněni větrem některé ostrovy obeplujeme, u některých se zdržíme. K zastávkám na kotvě budeme vyhledávat málo osídlená místa. Čeká nás spousta koupání a výstupů na pevninu. Na palubě plachetnice je vítán každý, kdo má chuť přiložit ruku k dílu a stát se aktivním členem posádky - zkušenosti mít nemusíte, rádi Vás vše naučíme. Více informací najdete na: https://tomaskudela.cz/akce_detail.php?title=plan/recko2020_2.def

Organizátor

Tomáš Kůdela

Vždy jsem chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. A to se mi díky plavbě na plachetnici plní. Mým cílem je postupně obeplul svět s lidmi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, více poznat sami sebe a zvětšovat své limity. Kvalifikace: jsem jachtařský instruktor a zkušební komisař MDČR s nejvyšším kapitánským oprávněním „A“ velitele jachty oceánské plavby, naplul jsem už víc než 30 000 NM. K mým největším jachtařským zážitkům patří sólová plavba severním Atlantikem, plavba na Island a plavba Biskajským zálivem.

Kolik nás to bude stát

Cena za účast na plavbě
16 400 Kč

Celkem
16 400 Kč

Součástí ceny nejsou technické výdaje a výdaje na nákup potravin, které budou zahrnuty ve skutečné výši a rozúčtovány mezi členy posádky. Předpokládaný odhad je 200 EUR.

Itinerář

Úterý 28.4.2020 v 16:00 h - nalodění posádky v Olympic marině

Středa 29.4. - vyplutí východním směrem na ostrůvky Kyklád

Plavba na plachetnici po zapomenutých krásách Řecka

28. 04. 2020

Destinace: 

Řecko

Délka: 

na týden a 2 dny

Cena: 

16 400 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 7 již obsazeno 3

Místo setkání: 

Lavrion

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora