Zpět

Jógová dovolená na Madeiře

Aktivní dovolená - to je Madeira, jóga a procházky! Tento kouzelný ostrov věčného jara si Vás podmaní svou atmosférou, barevnost květin je na každém kroku okouzlující, vavřínové lesy mají až magickou atmosféru, pohodové vycházky baví každého a vyhlídky z útesů jsou dechberoucí. Zveme na průzkum ostrova Madeira a sebe samotných! Jógové lekce vede sportovkyně tělem i duší Iva Ceradská.

Organizátor

Adéla Metlická Lustyková

Moje srdce je na cestách, cestování se stalo mou životní součástí. Jsem povahou dobrodruh. Ráda objevuji nové a ráda seznamuji se vším, co na svých cestách podnikám. Ať už společným cestováním nebo formou přednášek a festivalů.

Kolik nás to bude stát

Ubytování a jógové lekce
18 800 Kč
Letenka
9 000 Kč

Celkem
27 800 Kč
Záloha
9 400 Kč

Cena letenky dle aktuální situace.

Itinerář

Den 1. Příletový den. Transport z letiště na ubytování poblíž centra městečka Funchal. Přivítání a společné seznámení.

Den 2. Tento den zahájíme ranním jógovým protažením. V klidu se nasnídáme a vyrazíme na obhlídku města Funchal – projdeme se malebnými uličkami a nasajeme místní atmosféru. Čeká nás vycházka kolem pevnosti Palacio de Sao Lourenco z 16. století, katedrály Sé, zastavíme se v nejstarší stáčírně vína na ostrově (vstupné 10EUR) a na závěr dne ochutnáme a pokoupíme na tržnici Mercado dos Lavradores nabízející ručně vyráběné suvenýry a produkty, koření a nekonečně druhů exotického ovoce patřícího ke zdejší barevné kultuře. Odpolední jógový workshop strávíme v parku s výhledem na přístav.

Den 3. Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně. Poté všechny zájemce čeká celodenní výlet po východní části ostrova. Vydáme se na trekový výlet po nejvýchodnějším cípu ostrova – Sao Lourenco. Toto místo patří k nejvíce divokým na ostrově, skály, moře a slunce zde vytvářejí dramatickou přírodní scenérii. Tento poloostrov zůstává na mnoha místech divoký a my si ho projdeme celý. Tento trek je nenáročný, zvládne jej každý turista a káva v oáze je lákavou motivací pro každého. V druhé polovině dne se zastavíme na vyhlídce u Sochy Krista na mysu Ponta do Garajau. Den zakončíme koupáním na malé kamenité pláži Reis Magos.

Den 4. Po předchozím výletním dni protáhneme v ranních hodinách tělo ranním jógovým protažením. Poté následuje den volna a relaxace, který lze strávit koupáním v přírodních jezírcích či bazénech ve skále nedaleko ubytování. Zájemcům bude možné zajistit výlet na pozorování velryb či celodenní trek po levádách. Tento den zakončíme jógovým workshopem s meditací.

Den 5. Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na jógové lekci.

Den 6. Den zahájíme ranní jógovou lekcí, po které bude následovat snídaně. Zájemce o poznání čeká celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíme trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáme v kouzelném vavřínovém pralese. Den završíme koupáním v přírodních jezírcích Porto Moniz.

Den 7. Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Závěr dne protáhneme tělo na večerní jógové lekci.

Den 8. Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením. Pro zájemce je připraven večerní workshop tvoření lapače snů.

Den 9. Den nastartujeme ranní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní jógovou lekcí a zakončíme pobyt společným sdílením.

Den 10. Odjezdový den. Po snídani následují transfery na letiště dle odletových časů (pokoj je třeba vyklidit do 12hod).

Jógová dovolená na Madeiře

16. 09. 2020

Destinace: 

6160 Madeirã

Délka: 

na týden a 2 dny

Cena: 

27 800 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

8 až 12 již obsazeno 5

Místo setkání: 

Praha