Zpět

Lezení v Maroku

MAROKO – podzimní skalkařova pochoutka před zámrzem!

Náš letošní lezecký trip nás zavede do exotické a divoké části pohoří Velkého Atlasu. Ten se rozkládá na velké ploše afrického kontinentu na území krásné země-Maroka. Díky poloze v blízkosti obratníku Raka převládá i v pozdějších měsících teplé a slunné počasí přes den. Tím se tato destinace na lezení nabízí jako slušná alternativa k listopadovému počasí v našich šířkách.

Cesta přes Marakéš do oázy Tinghrir a dále do soutěsky Todra bude prvním kontaktem s africkým kontinentem. A až tam doletíme a dojedeme, tak bude křest druhý, lezecký.

Až 300m stěny……tvrdý limestone prvotřídní kvality čeká!

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

A pro koho je akce určená?
Pro začínající a mírně pokročilé lezce, kteří mají chuť vyrazit za exotikou. Charakter lezení je určen pro začátečníky a mírně pokročilé, charakterem lezecké expedice sportovního i tradičního lezení ve vápencové oblasti. Čeká vás jednodélkové i vícedélkové lezení 6-8 hodin denně. Lezení je nejvíc v obtížnosti 4-6 st. UIAA.

Pokud máš k akci dotazy, neváhej nás kontaktovat.

Organizátor

CK Himalaya s.r.o.

CK Himalaya spolupracuje s UIAGM horskými vůdci, kteří vám pomohou splnit si vaše sny v horách. Ať už jde o výstup na plánovaný vrchol, horské a skalní lezení, paragliding z vrcholků hor, skialpová dobrodužství a treking. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Kolik nás to bude stát

zájezd
41 500 Kč

Celkem
41 500 Kč
Záloha
17 000 Kč

41 500,- (skupina 4 účastníků) 49 950,- (skupina 3 účastníků) Cena zahrnuje: služby horského vůdce UIAGM, organizační zajištění akce na místě, zapůjčení chybějícího lezeckého vybavení, letenku Praha - Marakéš a zpět do limitu 10tis. CZK, pojištění storna. Cena nehrnuje: ubytování a stravu (cca 150 EUR za pobyt), půjčení auta a transport na území Maroka (cca 12tis.CZK celkem/3 nebo 4 dle počtu účastníků) cestovní pojištění.

Lezení v Maroku

15. 11. 2020

Destinace: 

Maroko

Délka: 

na týden

Cena: 

41 500 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

3 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha