Zpět

Plavba na plachetnici s meditacemi 24.6.-3.7.2022

Pokud chceš zažít něco nového, zvu tě na meditační plavbu 24.6.-3.7 v Itálii. I zde budeš členem posádky a vyzkoušíš si, jaké to je řídit loď či nastavovat plachty. Zároveň pro tebe ale budu osobním průvodcem a provedu tě meditacemi a dalšími technikami zaměřenými na tvoje tělo a mysl. Na této plavbě vypneme technologie, které nás propojují s okolním světem a budeš mít tak jedinečnou možnost soustředit se pouze na sebe. Neznám lepší místo, kde můžeš takto zrelaxovat a vnímat přírodu kolem sebe a zároveň se zaměřit na otázky, které tě ve tvém životě tíží a potřebuješ je vyřešit. Nebo prostě jen tak být sám se sebou.
Pojeďte si se mnou užít krás opuštěných zátok, pláží a především moře s jeho nádhernou noční oblohou plnou hvězd.

Více informací k plavbě: https://tomaskudela.cz/akce_detail.php?title=plan/medit2022.def

Organizátor

Tomáš Kůdela

Vždy jsem chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. A to se mi díky plavbě na plachetnici plní. Mým cílem je postupně obeplul svět s lidmi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, více poznat sami sebe a zvětšovat své limity. Kvalifikace: jsem jachtařský instruktor a zkušební komisař MDČR s nejvyšším kapitánským oprávněním „A“ velitele jachty oceánské plavby, naplul jsem už víc než 30 000 NM. K mým největším jachtařským zážitkům patří sólová plavba severním Atlantikem, plavba na Island a plavba Biskajským zálivem.

Kolik nás to bude stát

celkem
18 000 Kč

Celkem
18 000 Kč

V ceně není uvedena doprava na akci, která je individuální. Dále v ní nejsou zahrnuty technické výdaje a strava. Předběžný odhad dodatečných nákladů na místě při 5-členné posádce je na osobu tento: * technické výdaje (přístavy, nafta, plyn apod.): 100 EUR * potraviny (podíl na společném nákupu zásob): 120 EUR

Itinerář

Pátek 24.6.2022 v 16:00 h - nalodění posádky v Nautilus marině

Sobota 25.6. - vyplutí západním směrem na Sardinii

Sobota 2.7. - večer přistání v Nautilus marině

Neděle 3.7. - v 10:00 vylodění posádky

Plavba na plachetnici s meditacemi 24.6.-3.7.2022

24. 06. 2022

Destinace: 

Sardínie

Délka: 

na týden a 2 dny

Cena: 

18 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 6 již obsazeno 4

Místo setkání: 

Nautilus marina (nedaleko Říma)