Zpět

Na sněžnicích Jizerkami - aktivní víkend

09. 03. 2018

Destinace: 

Jizerské hory

Délka: 

na 2 dny

Cena: 

2 890 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 20 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Josefův Důl nebo Praha
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Sněhová nadílka je bohatá a hory lákají k výletu! Sněžnicový víkend, jehož záměrem je ukázat přívětivost zimní horské krajiny pro romantické turistické toulky, je otevřený milovníkům hor všech věkových a výkonnostních kategorií včetně úplných začátečníků.
Pro sněžnicové toulání byla vybrána malebná krajina Jizerských hor. Vydáme se mimo turistické značky a běžkařské magistrály. Místní horský vůdce vás provede místy, kde jste určitě nikdy nebyli a pravděpodobně se tam již nikdy nepodíváte.

Doprava vlastními auty, nebo spolujízda s ostatními-spolujízdu zprostředkujeme

Organizátor

Danny a Monča

Monča - Kdyby se mě někdo zeptal, jak dlouho se pořádáním akcí pro přátele, kamarády či kamarády kamarádů zabývám, těžko by se dalo říct přesné datum. Prostě po jedné povedené akci následovala díky skvělým ohlasům další a pak další až se z toho pro mě stala zábava - připravit skvělý trek, kola, vodu nebo výlet s překvapením a strávit tak pár super dní s lidmi stejně laděnými. Párkrát se mi stalo, že se sešlo více lidí, kteří se navzájem neznali a v průběhu akce k sobě našli tolik vzájemných sympatií, že z nich vznikl pár.

Kolik nás to bude stát

Cena
2 890 Kč

Celkem
2 890 Kč
Záloha
2 890 Kč

Cena zahrnuje: Ubytování v penzionu 2-4 lůžkové pokoje, stravování - 2x polopenze, zapůjčení sněžnic, služby místního horkého vůdce, celovíkendový program včetně cestovatelského promítání, mapy okolí, pomoc při zprostředkování spolujízd Navíc - nezahrnuje: Dopravu, ostatní konzumaci, Vstup do sauny

Itinerář

Pátek: příjezd, ubytování, seznámení, večeře, dohodnutí sobotního programu, příprava sněžnic a něco málo z jejich historie, posezení - kytárka

Sobota: Za horským vůdcem se vydáme jizerskou krajinou z Pekla k nebesům. Pod dohledem horského vůdce navštívíme utajená místa Jizerek, kde nám budou společnost dělat jen srnky, s možností výstupu na vyhlídky, odkud budeme mít celé Jizerky jako na dlani. Na sněžnicích ujdeme přibližně 12km, trasa se dá variantně prodloužit či zkrátit dle aktuální situace. Po návratu z túry pro zájemce možnost saunování. Na sobotní večer je připraveno cestovatelské promítání s vysokohorskou tématikou. Podnikneme trek kolem nepálských Annapuren s odbočkou do království Mustang.

Neděle: Druhý den výšlapu na sněžnicích. Podíváme se do míst, kde příroda spoutaná člověkem ukázala svou nezkrotnost a sílu. Délka výšlapu je přibližně 10km opět flexibilní s variantou.