Zpět

VÍKENDOVÝ KURZ LEZENÍ NA SKALÁCH PRO POKROČILÉ – ŽĎÁRSKÉ VRCHY, VYSOČINA

Chceš zažít opravdové dobrodružství v přírodě? Strávit víkend na čerstvém vzduchu a překonat sám/a sebe? Zkusit něco nového? Překonat strach z výšek? Jsi tu správně! Nabízíme víkendové kurzy na Vysočině – Čtyři Palice, Drátník.

CO TĚ ČEKÁ?
Víkend s pohodovou partou na skalách Vysočiny. Naučíš se pracovat s lanem a horolezeckým vybavením, základy lezení a pohybu ve skalním terénu, bezpečně jistit spolulezce, vyzkoušíš si nejrůznější vybavení a závěrem víkendu je samostatné slanění ze 30m! V odpoledním programu budeš mít šanci vyzkoušet slackline, popřípadě si zazávodit na šlapadlech. Večer nás čeká bezkonkurenční zábava u ohně s kytarou, vínem, pivem nebo limonádou – možnost grilování. Skvělá příležitost najít nové přátelé a zažít nezapomenutelné zážitky v přírodě s velmi přátelskou atmosférou!

V případě, že nebudeš chtít spát pod stanem, je možnost využít okolní pensiony nebo hotel. (Tuto variantu si řeší účastník kurzu individuálně.)

PRO PRVNÍ 3 PŘIHLÁŠENÉ TRIČKO ZDARMA!

MÁŠ MOŽNOST ZAPLATIT FORMOU FIREMNÍHO BENEFIT+

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, půjčení horolezeckého vybavení, nezapomenutelné zážitky a nové přátele!

Cena nezahrnuje: Ubytování v kempu/pensionu, doprava, připojištění na rizikové sporty.

*Lezečky (boty na lezení) nejsou zahrnuty v ceně kurzu z kapacitních a hygienických důvodů.

Pozn.: Na základním kurzu si vystačíš s pevnou obuví, popřípadě doporučíme půjčovnu. (Několik párů lezeček máme vždy po ruce, ale velikosti negarantujeme.)

CO POTŘEBUJEŠ?
• Stan a spacák (v případě stanové varianty)
• Pevná obuv k přístupu pod skálu, lezecká obuv (pokud nemáš, stačí boty s pevnější špičkou)
• Sedák, přilba, karabiny (pokud nemáš, zapůjčíme zdarma)
• Plavky (možnost koupání na Milovech-rybník)
• Poznámkový blok, psací potřeby (pro teoretický blok)
• Kartička pojišťovny
Jídlo řešíme individuálně, je možnost využít restaurace v okolí. (Vždy se domluvíme a vyrážíme na společné jídlo.) V kempu je otevřen stánek s občerstvením a točenými nápoji.
V letních měsících v pátek večer bývá i živá kapela!

Organizátor

Daily Adventures

Daily Adventures je organizace outdoorových aktivit, která pořádá nejrůznější kurzy, zážitkové a firemní akce, zajišťuje poradenství v oblasti outdoorových sportů a aktivit v přírodě. Klienti mají možnost využít i naší půjčovny, která zajišťuje potřebný materiál pro mnoho aktivit. Hlavním záměrem naší organizace, je umožnit všem věkovým skupinám zažít nezapomenutelné momenty a rozšířit si obzory v oblasti atraktivních sportů. Vše pod dohledem kvalifikovaných instruktorů, kteří se postarají o vaší bezpečnost a pohodlí. Život máme jen jeden, tak následujme své sny!

Kolik nás to bude stát

Víkendový kurz lezení pro začátečníky
3 290 Kč

Celkem
3 290 Kč
Záloha
3 290 Kč

VÍKENDOVÝ KURZ LEZENÍ NA SKALÁCH PRO POKROČILÉ – ŽĎÁRSKÉ VRCHY, VYSOČINA

26. 06. 2020

Destinace: 

Milovy

Délka: 

na 2 dny

Cena: 

3 290 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

3 až 11 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno