Zpět

Jižní Indie a Adamany

Tuto cestu lze absolvovat jako kratší tedy v termínu 11.3.-23.3. nebo včetně pobytu na Andamanech 11.3.-30.3.2023 Navštívíme Mallapuram a jeho krásné památky ze 6. století, v dalších dnech se podíváme do orlího chrámu v Thrikulikundram, navštívíme hadí a krokodýlí farmu, Kanchipuram -zde 4 největší chrámy a továrnu na zpracování hedvábí, vyrazíme do Auroville na meditaci a povídání o tomto utopistickém místě, kde vládne rovnost a jednota, nakoupíme si v Pondichery, kde vládne v ulicích francouzský pořádek, dále se vydáme do Tiruvanamalai - zde vystoupíme na posvátnou horu a navštívíme 3. největší chrám v jižní Indii, poté se přesuneme do posvátného města Srirangam, budou příležitosti se koupat, relaxovat, meditovat nebo si dojít si na masáže. Poté se vrátíme do Mamallapuram, a ti kteří chtějí kratší pobyt budou odlétat do ČR.
Andamany : čas pro další relax na bílých plážích a odpočinek. Přejedeme katamaránem na ostrov Havelock (3 noci). Jednu noc strávíme v Port Blair. Na ostrově Havelock je jedna ze 7 nejkrásnějších pláží na světě. Lze šnorchlovat, potápět se, případně využít sea walk, meditovat, relaxovat. Poslední 3 dny pobytu strávíme v jižní Indii.

Organizátor

Petra Grusová

Ahoj :-). Je mi 44. Miluju Indii, do které jezdím pravidelně už přes 13 let. Indie je pro mě země hluboce duchovní, plná barev, vůní, úsměvů a pohody. Mám za sebou pár individuálních cest i 10 cest se skupinou spolucestovatelů, pro kterou komplet cestu organizuji od A do Z :-). Tedy od výběru letenek, vyřízení víz, výběru trasy, kterou společně projedeme, až po tlumočení po cestě, pro ty, kteří to potřebují. Se mnou poznáte Indii Indickou :-). Cestujeme s indickou cestovkou, trasu, která je uvedena v popisu cesty - ne vždy však musíme přesně dodržet pořadí míst. Vyzařuji klid a pohodu, mám smysl pro humor. Cesta do Indie může být pro vás cestou sebepoznávací, cestou do sebe a k sobě, díky krásným rituálům, kterými vás provedu a projdete v hinduistických chrámech se můžete vrátit zpět jako nový člověk. Ať už na cestě čeká cokoliv, tak nezapomeňte, že vždy máte možnost volby, účast na rituálech i programu je dobrovolná. Dotazy pište zde do chatu nebo na email: petra.grusova@email.cz Reference z cesty (2018) od 70leté účastnice:" Indii mám hluboko pod kůží, hodně věcí jsem si ujasnila, dovedu s větším klidem přijímat nezdary a problémy. Účast na rituálech v chrámech pro mě byl hluboký prožitek, který bych bez tebe nepoznala. Jsem plná vděčnosti a šťastná, že nás Vesmír dal dohromady a já tak mohla tuto nádhernou zemi poznat právě s tebou, Péťo...." - na další cestu jede se mnou znovu Kde jsem ještě byla? mimo Evropu ještě Peru, Mauritius, JAR, Sri Lanka, Andamany, Maledivy... dva roky jsem žila v Anglii

Kolik nás to bude stát

Letenka Praha-Chennai-Praha
18 000 Kč
víza
1 Kč
pojištění (orientačně)
1 600 Kč
Cena za 11 nocí se snídaní, cestovaní po jižní Indii minibusem, průvodce,
16 500 Kč
Cena za 18 nocí se snídaní včetně Andaman (zpáteční letenka na ostrovy, loď na ostrovy, pobyt)
33 000 Kč

Celkem
69 101 Kč
Záloha
10 000 Kč

Pozor celková cena se zde sečetla, ale v realitě si platíte buď pobyt na 11 nocí nebo 18 nocí vč pobytu na Andamanech

Itinerář

Tuto cestu lze alternativně prodloužit o cestu do Varanasí (letecky) za přípatek.

Jižní Indie a Adamany

14. 01. 2024

Destinace: 

Čennai

Délka: 

na 2 týdny a 6 dnů

Cena: 

69 101 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

5 až 12 již obsazeno 2

Místo setkání: 

Praha

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora