Zpět

Poznávací yoga retreat na Bali

Jógově poznávací pobyt, nabitý výlety, jógou a vším, co na Bali musíte vidět, zažít i ochutnat.
Vydejte se objevit krásy božského Bali, bez starostí a organizování. Provedu vás překrásnou přírodou, nakoupíte na tradičním trhu, podíváme se do buddhistických i hinduistických chrámů, navštívíme hned několik pláží a ochutnáme nejdražší kávu na světě. Navštívíme očistné prameny a překrásné vodopády. Čeká vás mnoho zážitků, poznání, sebepoznání a jógy po každý den(ta je však dobrovolná).
Díky překrásné atmosféře, klidnému ubytování a skvělé józe kterou budete praktikovat 1x denně po dobu 75 minut, si z tohoto pobytu odvezete co nejvíce vzpomínek, nezapomenutelných zážitků a možná i nová přátelství.

Organizátor

Jana Cvoreňová

Je to už více než 4 roky, kdy jsem na Bali přiletěla poprvé. Ihned po výstupu z letadla jsem pocítila neskutečný pocit jistoty, svobody a mrazení po celém těle. Ještě nikdy a nikde jsem se necítila tak, jako právě na Bali. Do dneška nedokážu ten pocit popsat, ale jedno jsem věděla. A to, že na Bali jsem doma. Právě tady je to místo, kde se cítím skvěle, báječně, sama sebou a prostě „doma“. Od té doby jsem na Bali létala pravidelně, cca 2x do roka. V roce 2017, kdy jsem z Bali odlétala naposledy jako „turista“, měla jsem pocit, že už se tam dlouho nevrátím. Doma mě čekaly povinnosti, měla jsem v plánu zakládat rodinu a další krásné věci, které k životu patří. Ale jak už to tak bývá, život se mi ze dne na den obrátil na ruby a já ihned po příletu zabookovala novou letenku, prodala veškeré své věci a odletěla s jedním kufrem zpět na Bali. Zpět „domů“.. Posléze jsem založila agenturu 365 dní na Bali. Od té doby, se starám o klienty z Čech a Slovenska a náramně si to užívám. Snažím se Bali a jeho neskutečně krásnou a duchovní atmosféru předávat Vám ostatním, aby jste se tu cítili skvěle a odjížděli odtud s pocitem naplnění..

Kolik nás to bude stát

Letenka
16 000 Kč
Ubytování, výlety, jóga, průvodce
21 900 Kč

Celkem
37 900 Kč
Záloha
10 000 Kč

Cena za letenku se může měnit v návaznosti na roční období. Obecně platí, čím dříve se letenky zakoupí, tím levnější jsou.

Poznávací yoga retreat na Bali

01. 10. 2021

Destinace: 

Ubud

Délka: 

na týden a 3 dny

Cena: 

37 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

4 až 12 již obsazeno 3

Místo setkání: 

Praha