Zpět

Jižní Indie+Varanásí+ lze prodloužit o Andamany

Poznávací cesta po Tamil Nadu a Kerale - jižní Indii, využíváme služeb indické CK. Navštívíme a zažijeme to nej... z dané oblasti. Budou příležitosti se koupat. Uvidíte ty nejhezčí chrámy a památky jižní Indie oslavující božsví Šivu, Višnu. Můžete se účastnit rituálů v chrámech. Navštívíme farmu s kořením. Bude možnost jít na trek do džungle. Můžeme se jít podívat na krokodýlí Zoo (záchranou stanici) a hadí farmu, kde odebírají hadům jed, na výrobu sér. Budete mít příležitost meditovat, užít si ayurvédské masáže. Navštívíme navíc město Varanásí, letecky.Cestujeme soukromým minibusem nebo taxíkem. V ceně je 1 přesun vlakem (lůžkový přes noc) a 1 x cca 80min. let. Vše vykomunikuji, zjistím, vy se jen učástníte o vše bude postaráno (jízdenky, letenky, bus, taxi, ubytování, výlety).
Cestu lze prodloužit o 5 denní relaxační pobyt (4 noci) na Andamanských ostrovech. Tam navštívíme město Port Blair a ostrov Havelock.

Organizátor

Petra Grusová

Ahoj :-). Je mi 41... a sice jsem "mamina" od tří dětí a dokonce i babička, ale ani to mě nezastavilo od mého velkého koníčka - cestování... miluju Indii, do které jezdím pravidelně už přes 10 let.Mám za sebou pár individuálních cest i 10 cest se skupinou spolucestovatelů, pro kterou komplet cestu organizuji od A do Z :-). Tedy od výběru letenek,vyřízení víz, výběru trasy, kterou společně projedeme, až po překládání po cestě, pro ty, kteří to potřebují. Se mnou poznáte Indii Indickou :-) Reference z cesty (2018) od 70leté účastnice:" Indii mám hluboko pod kůží, hodně věcí jsem si ujasnila, dovedu s větším klidem přijímat nezdary a problémy. Účast na rituálech v chrámech pro mě byl hluboký prožitek, který bych bez tebe nepoznala. Jsem plná vděčnosti a šťastná, že nás Vesmír dal dohromady a já tak mohla tuto nádhernou zemi poznat právě s tebou, Péťo...." - na další cestu jede se mnou znovu Nehodí-li se vám termín cest do Indie 2020 (cca 2. polovina leden/únor) mám v plánu i cestu v červenci a opět únor/březen 2021. V případě předběžného zájmu se mi ozvěte a já vám pošlu informace. Kde jsem ještě byla? mimo Evropu ještě Peru, Mauritius, JAR, Sri Lanka, Andamany, Maledivy

Kolik nás to bude stát

Letenky do Indie a zpět
17 000 Kč
ubytování,cestování,program
19 000 Kč
letenky na Andamany
4 000 Kč
pobyt na Andamanských ostrovech 4 noci+jízdenka na loď
6 000 Kč
vízum
900 Kč

Celkem
46 900 Kč
Záloha
12 000 Kč

Itinerář

Uvidíte minimálně tyto místa: Mamallapuram, Pondicherry/auroville, Thiruvanamalai, Chibandaram, Rameswaram, Madurai, Thekaddy nebo Munnar, Kočín.

Jižní Indie+Varanásí+ lze prodloužit o Andamany

05. 02. 2021

Destinace: 

Indie

Délka: 

na 2 týdny a 4 dny

Cena: 

46 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

6 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

odlet z Prahy

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora