Zpět

Skotsko s fotografkou a meditací

23. 07. 2018

Destinace: 

Edinburgh

Délka: 

na 5 dnů

Cena: 

23 744 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 9 již obsazeno 5

Místo setkání: 

Edinburgh
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Uvítací společná večeře
Edinburgh
Rosslynská kaple
Meditace a relax
Škola focení s fotografkou
Kreativní workshop Annie Sloan
Zelené Highlands (jezera, hory, údolí, hrady)
Tradiční čaj o páté

Organizátor

Lenka Kucera

Blízký východ, USA, Srí Lanka, Filipíny, Maroko, Jihoafrická Republika, Evropa

Kolik nás to bude stát

Ubytování, fotografka, meditace
23 744 Kč

Celkem
23 744 Kč
Záloha
13 000 Kč

Ubytování na 3 noci a 1 noc v hotelu v Edinburghu Ubytování na 1 noc v hotelu v Inverness Transfer letiště-hotel Edinburgh-letiště Společná uvítací večeře Rady zkušené fotografky na cestě Kurz meditace a relaxace (jógy) Výlet do Highlands s průvodcem Workshop dekorativních barev Annie Sloan Průvodcovské služby

Itinerář

Pondělí 23. července Odlet z Prahy do Edinburghu v ranních hodinách. Po příletu, transferu a ubytování se vydáme prozkoumat uličky města. Večer nás čeká společná večeře. Na celé cestě tě bude doprovázet zkušená fotografka, která tě postupně naučí pracovat se záludným nastavením foťáku, se světlem, časem a jinými vychytávkami, které tě dělí od dokonalé fotografie.

Úterý 24. července Po ránu si užijeme výhledy z pahorku nad městem než se vydáme do Rosslynu, kde se necháme unést nejen architekturou, ale i atmosférou Rosslynské kaple. Místo jako stvořené pro meditaci, relax a načerpání ženské energie. Po návratu do Edinburghu si dáme tradiční čaj o páté v uličkách starého města. Procházka večerním městem.

Středa 25. července Dnes dopoledne si dopřejeme trochu volna. Dostaneš spoustu tipů, kam zajít, co vidět či navštívit. Můžeš se toulat městem, zajít do kavárny, muzea nebo si jen tak sednout v parku do trávy. Odpoledne se potkáme na kreativním workshopu Annie Sloan (křídové barvy, se kterými se kouzlí např. při renovaci nábytku nebo při tvorbě dekorativního rámečku). Večer se můžeme vydat za kulturou.

Čtvrtek 26. července Zabal si věci, protože vyrážíme na 2 denní výlet do Highlands. Cestou se zastavíme v Pitlochry, projdeme se Caledonian Pine Forest a podíváme se po Národním parku Cairngorms. Během cesty bude čas na fotografický kurz a meditace. K večeru přijedeme do Inverness, kde bude také nocleh.

Pátek 27. července Ráno budeme pokračovat v našem putování po skotské Vysočině. Co by to bylo za výlet, kdybychom neviděly záhadami opředené jezero Loch Ness a zříceninu Urquhart Castle na jeho břehu. Pokračovat budeme do jednoho z nejkrásnějších míst Skotska údolí Great Glen a Glencoe. Duše fotografky zajásá při pohledech na úchvatnou krajinu skrz hledáček fotoaparátu a bude i dost času na relax. Plné zážitků se večer vrátíme do Edinburghu.

Sobota 28. července V 10hod nás čeká check out z hotelu, přesun na letiště a odlet do Prahy. Taky se ti Skotsko vrylo pod kůži?!