Zpět

Aroma cesta na Kypr

01. 06. 2019

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden

Cena: 

23 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha
Máš dotaz k výletu? Zeptej se organizátora

Aroma cesta. Kdo chce poznat bylinky, vůně, kulturu, gastronomii ostrova Kypru, pak ho zvu na cestu se mnou, Kypřankou, protože Vám na ostrově ukážu co se dá, a Petrou Torovou, odbornicí na aromaterapii.

Organizátor

Sylvi Georgiou

Nevím, jestli 53 navštívených zemí něco vypovídá, snad ano. V cestování se osobně a profesionálně pohybuji už přes 25 let. A k cestování mne přivedli mí rodiče. Coby mezinárodní manželství, kypersko české, mi dali do vínku to, že cestování je vzdělání, a bez vhledu jinam si nerozšířím obzory.

Kolik nás to bude stát

Cesta
23 900 Kč

Celkem
23 900 Kč
Záloha
5 000 Kč

Itinerář

Ubytování s polopenzí v překrásném objektu v Tochni. Uvítací večeře je samozřejmostí. Úvod do aromaterapie s Petrou. Pláže a místní vesničky. Kulinářský den - nasbíráme si ingredience, uvaříme si s šéfkuchařem a se mnou. Pojedeme destilovat oregano do CyHerbie, navštívíme Larnaku. Vyrazíme do Nikósie, cestou se zastavíme v nejlepší mýdlárně na Kypru, a kdo bude chtít, dá si kůru v hamamu. Petra tour Romiou, kde se narodila ta bájná žena bohyně? Jistě, že tam pojedeme, a pak to roztočíme při rozlučkové večeři v Limassolu.