Zpět

Aroma cesta na Kypr

Aroma cesta. Kdo chce poznat bylinky, vůně, kulturu, gastronomii ostrova Kypru, pak ho zvu na cestu se mnou, Kypřankou, protože Vám na ostrově ukážu co se dá, a Petrou Torovou, odbornicí na aromaterapii.

Organizátor

Sylvi Georgiou AKAMAS TRAVEL

Jsem mezinárodním dítětem a můj otec je řecky mluvící Kypřan – jak se říká, kyperský Řek. Narodila jsem se na Kypru, vyrůstala tu , ale i v Čechách. Naše rodina byla tak říkajíc kočující, pořád jsme někam jezdili. Cestování a objevování světa se stalo mou vášní. A nakonec i mojí profesí. I přes to, že jsem vystudovala jazykovědu, se specializací angličtina / řečtina - theze Kyperská historie, literatura a kultura. Cestovní ruch jsem zažila ze všech možných úhlů – jako průvodce, organizátor meetingů, konferencí, incentiv. Jsem licencovaný průvodce, lektorka cestovního ruchu a průvodcování, a inovativní a udržitelné turistiky Evropské Unie. Navštívila jsem 53 zemí. Po téměř 30 letech práce pro cestovní kanceláře a korporáty nastal čas na vlastní akce a založila jsem AKAMAS. Nejde o klasickou cestovní kancelář, ale o vzdělávací a cestovní konzultační společnost. Jméno jsem své společnosti dala podle severozápadního výběžku ostrova s dechberoucí přírodou. S hosty jezdím hlavně do svého domova – na Kypr. Na cestách jsem jejich osobním doprovodem. Chci jim ostrov ukázat takový, jaký opravu je. Vozím je na místa, která mám sama ráda, kterých se ještě nedotkla masová turistika, která místní, a kolikrát i „odborníci“, ani neznají. Soustředím se na zážitkové cesty a incentivu. Zastávám udržitelné a flexibilní cestovní modely. To znamená malé skupiny, cesty na míru, a tím je každá z nich jedinečná. Místní život, gastronomie, kultura, tradice jsou hlavní součástí všech tří nabízených konceptů. Mindfulness, Buďte jako bohyně, Za poklady ostrova i hranice ráje, kdy přibude aktivní či výukový program, který vedou pečlivě vybraní odborní lektoři. Díky mým rodinným a přátelským vztahům na tomto krásném koutku pevniny můžete do hloubky poznat místní život, a nechat se jím inspirovat. Travel Designer, Organizátor se sídlem na Kypru.

Kolik nás to bude stát

Cesta
23 900 Kč

Celkem
23 900 Kč
Záloha
5 000 Kč

Itinerář

Ubytování s polopenzí v překrásném objektu v Tochni. Uvítací večeře je samozřejmostí. Úvod do aromaterapie s Petrou. Pláže a místní vesničky. Kulinářský den - nasbíráme si ingredience, uvaříme si s šéfkuchařem a se mnou. Pojedeme destilovat oregano do CyHerbie, navštívíme Larnaku. Vyrazíme do Nikósie, cestou se zastavíme v nejlepší mýdlárně na Kypru, a kdo bude chtít, dá si kůru v hamamu. Petra tour Romiou, kde se narodila ta bájná žena bohyně? Jistě, že tam pojedeme, a pak to roztočíme při rozlučkové večeři v Limassolu.

Aroma cesta na Kypr

01. 06. 2019

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden

Cena: 

23 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Praha