Zpět

Lezení pod Dachsteinem

Okolí chaty Adamek v dachsteinském masívu poskytuje lezecké terény všech obtížností a vyniká výbornou kvalitou vápence.

Vše je umocněno okolním prostředím Gosauského ledovce. Čekají nás vysokohorské podmínky při lezení vícedélkových cest. Naučíte se, jak se orientovat ve stěně, při nástupu do horolezecké cesty, vychutnáte si pocity při přelezení cesty a výstup na vrchol a samozřejmě také bezpečný sestup. To vše v prostředí vápencového terénu a ve výškách okolo 2.400 m. n. m v okolí chaty. Pobyt je doplněn ještě lezením v ledu a ledovcovou tůrou.

Neváhejte nás kontaktovat a sjednejte si termín.

Organizátor

CK Himalaya s.r.o.

CK Himalaya spolupracuje s UIAGM horskými vůdci, kteří vám pomohou splnit si vaše sny v horách. Ať už jde o výstup na plánovaný vrchol, horské a skalní lezení, paragliding z vrcholků hor, skialpová dobrodužství a treking. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Kolik nás to bude stát

Zájezd
22 100 Kč

Celkem
22 100 Kč
Záloha
9 000 Kč

22 100,- os. (2 účastníci) 42 900,- (1 účastník) Cena zahrnuje: - služby horského vůdce UIAGM - organizační zajištění akce na místě - zapůjčení chybějícího lezeckého vybavení - pojištění storna. Cena nezahrnuje: - ubytování a stravu - dopravu - cestovní pojištění.

Itinerář

ČT: sraz dle dohody, odjezd do Gosau, nástup k chatě Adamek 4-6 hodin. Pá, So: výcvik - lezení v okolí chaty cesty obtížnosti 4-6 UIAA. Ne: dopolední kratší lezecká cesta, sestup do Gossau k aktu, odjezd domů.

Lezení pod Dachsteinem

léto 2020

Destinace: 

Rakousko

Délka: 

na 4 dny

Cena: 

22 100 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 2 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Planá nad Lužnicí nebo dle domluvy