Zpět

MŮJ KYPR

ZA POKLADY OSTROVA I HRANICE RÁJE

Jinými slovy, Můj Kypr a jak ho neznáte…

Nové cesty po Kypru, během kterých představím a ukážu tento kousek pevniny tak, jak ho znám já, moje rodina a známí. Nebude nás tlačit čas, ani davy. Podíváme se na utajená místa, o kterých víme jen my znalci, a lidé, kteří se snaží poznat ostrov nejen přes svůj placatý fotoaparát.

Posedíme, popovídáme u dobrého jídla a vína. Během některých cest se ta jídla naučíme vařit. Vyrazíme na trhy, památky, ty neokoukané, do horských vesniček, kde jsou úzké a strmé uličky dlážděné kameny, na pláže, které budou jenom naše. Cestou navštívíme inspirativní ostrovany, kteří Vás přivítají s otevřenou náručí. Zajdeme za místními řemeslníky, zahradníky, botaniky, umělci, léčiteli nebo výrobci parfémů starších než jsu ty egyptské. Výlety se budou střídat s odpočinkem u moře.

Organizátor

Sylvi Georgiou AKAMAS TRAVEL

Jsem mezinárodním dítětem a můj otec je řecky mluvící Kypřan – jak se říká, kyperský Řek. Narodila jsem se na Kypru, vyrůstala tu , ale i v Čechách. Naše rodina byla tak říkajíc kočující, pořád jsme někam jezdili. Cestování a objevování světa se stalo mou vášní. A nakonec i mojí profesí. I přes to, že jsem vystudovala jazykovědu, se specializací angličtina / řečtina - theze Kyperská historie, literatura a kultura. Cestovní ruch jsem zažila ze všech možných úhlů – jako průvodce, organizátor meetingů, konferencí, incentiv. Jsem licencovaný průvodce, lektorka cestovního ruchu a průvodcování, a inovativní a udržitelné turistiky Evropské Unie. Navštívila jsem 53 zemí. Po téměř 30 letech práce pro cestovní kanceláře a korporáty nastal čas na vlastní akce a založila jsem AKAMAS. Nejde o klasickou cestovní kancelář, ale o vzdělávací a cestovní konzultační společnost. Jméno jsem své společnosti dala podle severozápadního výběžku ostrova s dechberoucí přírodou. S hosty jezdím hlavně do svého domova – na Kypr. Na cestách jsem jejich osobním doprovodem. Chci jim ostrov ukázat takový, jaký opravu je. Vozím je na místa, která mám sama ráda, kterých se ještě nedotkla masová turistika, která místní, a kolikrát i „odborníci“, ani neznají. Soustředím se na zážitkové cesty a incentivu. Zastávám udržitelné a flexibilní cestovní modely. To znamená malé skupiny, cesty na míru, a tím je každá z nich jedinečná. Místní život, gastronomie, kultura, tradice jsou hlavní součástí všech tří nabízených konceptů. Mindfulness, Buďte jako bohyně, Za poklady ostrova i hranice ráje, kdy přibude aktivní či výukový program, který vedou pečlivě vybraní odborní lektoři. Díky mým rodinným a přátelským vztahům na tomto krásném koutku pevniny můžete do hloubky poznat místní život, a nechat se jím inspirovat. Travel Designer, Organizátor se sídlem na Kypru.

Kolik nás to bude stát

Program bez letecké dopravy
25 900 Kč

Celkem
25 900 Kč
Záloha
12 950 Kč

Cena nezahrnuje: letenky cestovní pojištění plnou penzi polopenze ani all inclusive není v nabídce vstupy do památek – každý podle svého zájmu půjčovné osobního auta fakultativní výlety

MŮJ KYPR

27. 03. 2020

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden

Cena: 

25 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

8 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno