Zpět

MŮJ KYPR

ZA POKLADY OSTROVA I HRANICE RÁJE

Jinými slovy, Můj Kypr a jak ho neznáte…

Nové cesty po Kypru, během kterých představím a ukážu tento kousek pevniny tak, jak ho znám já, moje rodina a známí. Nebude nás tlačit čas, ani davy. Podíváme se na utajená místa, o kterých víme jen my znalci, a lidé, kteří se snaží poznat ostrov nejen přes svůj placatý fotoaparát.

Posedíme, popovídáme u dobrého jídla a vína. Během některých cest se ta jídla naučíme vařit. Vyrazíme na trhy, památky, ty neokoukané, do horských vesniček, kde jsou úzké a strmé uličky dlážděné kameny, na pláže, které budou jenom naše. Cestou navštívíme inspirativní ostrovany, kteří Vás přivítají s otevřenou náručí. Zajdeme za místními řemeslníky, zahradníky, botaniky, umělci, léčiteli nebo výrobci parfémů starších než jsu ty egyptské. Výlety se budou střídat s odpočinkem u moře.

Organizátor

Sylvi Georgiou AKAMAS TRAVEL

Jsem mezinárodním dítětem a můj otec je řecky mluvící Kypřan – jak se říká, kyperský Řek. Narodila jsem se na Kypru, vyrůstala tu , ale i v Čechách. Naše rodina byla tak říkajíc kočující, pořád jsme někam jezdili. Cestování a objevování světa se stalo mou vášní. A nakonec i mojí profesí. I přes to, že jsem vystudovala jazykovědu, se specializací angličtina / řečtina - theze Kyperská historie, literatura a kultura. Cestovní ruch jsem zažila ze všech možných úhlů – jako průvodce, organizátor meetingů, konferencí, incentiv. Jsem licencovaný průvodce, lektorka cestovního ruchu a průvodcování, a inovativní a udržitelné turistiky Evropské Unie. Navštívila jsem 53 zemí. Po téměř 30 letech práce pro cestovní kanceláře a korporáty nastal čas na vlastní akce a založila jsem AKAMAS. Nejde o klasickou cestovní kancelář, ale o vzdělávací a cestovní konzultační společnost. Jméno jsem své společnosti dala podle severozápadního výběžku ostrova s dechberoucí přírodou. S hosty jezdím hlavně do svého domova – na Kypr. Na cestách jsem jejich osobním doprovodem. Chci jim ostrov ukázat takový, jaký opravu je. Vozím je na místa, která mám sama ráda, kterých se ještě nedotkla masová turistika, která místní, a kolikrát i „odborníci“, ani neznají. Soustředím se na zážitkové cesty a incentivu. Zastávám udržitelné a flexibilní cestovní modely. To znamená malé skupiny, cesty na míru, a tím je každá z nich jedinečná. Místní život, gastronomie, kultura, tradice jsou hlavní součástí všech tří nabízených konceptů. Mindfulness, Buďte jako bohyně, Za poklady ostrova i hranice ráje, kdy přibude aktivní či výukový program, který vedou pečlivě vybraní odborní lektoři. Díky mým rodinným a přátelským vztahům na tomto krásném koutku pevniny můžete do hloubky poznat místní život, a nechat se jím inspirovat.

Kolik nás to bude stát

Program bez letecké dopravy
25 900 Kč

Celkem
25 900 Kč
Záloha
12 950 Kč

Cena nezahrnuje: letenky cestovní pojištění plnou penzi polopenze ani all inclusive není v nabídce vstupy do památek – každý podle svého zájmu půjčovné osobního auta fakultativní výlety

MŮJ KYPR

12. 03. 2020

Destinace: 

Kypr

Délka: 

na týden

Cena: 

25 900 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

8 až 12 již obsazeno 1

Místo setkání: 

nezadáno

Chceš se přidat na výlet? Rezervuj si
místo u organizátora.


Chci na tento výlet
Máš dotaz k výletu?
Zeptej se organizátora