Zpět

Autem na přehradu Malta

Přesný datum cesty nemám, to už je na vzájemné domluvě. Každopádně, během léta 2020 mám v plánech vyrazit autem do Rakouska, s cílem u přehrady Malta, která je nejvyšší přehradou v Rakousku. Zde se také nachází vyhlídková plošina, dokonce s prosklenou podlahou. V okolí je řada vodopádů, pro milovníky aut nedaleko i muzeum Porsche. Po cestě je také řada hor nebo jezer, kde se můžeme zastavit, beru samozřejmě i další návrhy ;)
Ubytování... ideálně bych si představoval rozložit stan, popřípadě přespat v autě (i přesto, že zrovna v Rakousku by se to nemělo). Případně i nějaký kemp, maximálně nějaký levnější hotel/hostel.
Celkový harmonogram cesty záleží jen na domluvě.

Organizátor

David Černý

Ahoj, jmenuji se David a jsem devatenáctiletý blázen, který v poslední době doslova propadl cestování. Jsem zastánce hlavně "low budget" výletů, zároveň ale s cílem toho vidět a poznat co nejvíce. Oblíbil jsem si především Balkán a Británii, lákají mě čím dál více i výlety typu vyrazit do Číny vlakem, projet autem Afriku a podobně. A když už jsem na cestách, nepohrdnu ani focením všeho možného, hlavně ale přírody ;)

Kolik nás to bude stát

Benzín
800 Kč
Silniční poplatky
200 Kč

Celkem
1 000 Kč

Ubytování... ideálně bych si představoval rozložit stan, popřípadě přespat v autě (i přesto, že zrovna v Rakousku by se to nemělo). V případě nějakého kempu/hostelu/hotelu samozřejmě nějaká ta koruna navíc.

Autem na přehradu Malta

červenec, srpen

Destinace: 

Malta-Hochalm-Straße

Délka: 

na 3 dny

Cena: 

1 000 Kč (co je v ceně?)

Účastníci: 

1 až 4 již obsazeno 1

Místo setkání: 

Beroun, Příbram, Písek, České Budějovice a cokoli mezi tím